Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo na strie na zadku?

Voktoria263

Ja som mala tiez problem so striami ale uz som toho mala dost nieje to pekne ani prijemne . Mam 14 rokov a zacali sa mi tvorit pred rokom az teraz som si toho vsimla ze uz aj na stehna mi isli ale citala som si komentare niekto sa zmienil o masticke SUDOCREM je aj na akne co je tiez dobre. Ked som si ju davala tak som cakala ze hned ich nebudem mat alebo neviem co ale treba byt trpezlivi ja som si dnes vsimla ze vazne ta masticka je uzastna len odporucam ak nechcete mat strie odporucam tuto masticku treba aspon pockat tri dni a hned vidite ze pomaha :)

Clary

Ahojte aj ja mám problém so striami. Mám 15 a nikdy predtým som strie nemala. Iba v poslednom čase som začala dosť drepovať a pravidelne no a hned sa mi objavili na zadku strie... myslite ze to moze byt z toho? Ale su fialove. Je to normalna farba?

forgi

esteticky jedine na nejakej klinike:) treba kremikovat, hydratovat, masirovat. Elasti-Q a ine s Q10kremy z drogerky, online parfums napr alebo z lekarne

dominika001

Ahojte. Mám 15 (vážim 54kg a meriam 164cm). začala som cvičiť pred rokom a pol. Zo začiatku to bolo ok ale ako som začala cvičiť s vahami ( s nimi cvicim 8mesiacov) začali sa mi objavovať strie na zatku (nikde inde ich nemam). Su také fialové. Dá sa toho nejako zbaviť? Ďakujem za rady :)

mrška31

Ahojte,mám 14 rokov a strie Sa mi urobili na zadku a na lýtkach dosť mi to vady nemôžem si dať krátke veci ako sú šortky,sukňu alebo šaty ,ked si dam šaty musím si dať silonky aj ked je vonku 30 stupňom. Poradte mi niečo !! Čítala som že je táka mastička Vaporub pomáha na veľa veci aj na strie ak ju niekto mal napíšte mi .Vopred Ďakujem :D :D

PUMP

To ze si "RIADNE" chuda este neznamena ze nemas mlandravy zadok :) resp. pomer svalstva a tuku nie je ok. Poriadny trening, hlboke dreby 5 serii po 15-25 opaokvani, vypady ... atd.
Ale inak kludne si kup aj 28 Bepanthenov ... papa

gastanko2016

mne pomáha bepanthen proti striám. Počas tehotenstva som sa pravidelne natierala a nemám žiadne nové strie. Tie staršie mi po natieraní vybledli a sú oveľa menej viditeľné.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo na strie na zadku? - Fórum - ZDRAVIE.sk