chora koza/pohlavna choroba?

Príspevok v téme: chora koza/pohlavna choroba?
lubka5

Na tele sa mi objavili biele bodky.Vyzera to ako miniaturne pluzgieriky pod kozou(alebo na kozi),vidiet ich vsak hlavne z blizka. Z dialky sa spozorovat nedaju.Su na mieste kde sa nachadzaju vlasove puzdra chlpov(aspon si myslim) ..su teda velmi husto a mam ich po celom tele,ale teda hlavne na rukach(predlaktie),dekolte,bruchu(panve,bokoch)a na stehnach.Okrem toho mam aj vytok ale neviem ci to s tym suvisi.Ma niekto nejake skusenosti s niecim takymto?moze to byt nejaka znama pohlavna choroba?este som nemala sex a nikto z mojej rodiny to pravdepodobne nemal.Moze to byt nejaka toxikacia alebo zapal,exzem na kozi?da sa to liecit?Je to velmi neprijemne ked viem ze nieco nie je vp oriadku a nikto mi nevie poradit,pretoze sa bojim ze je to pohlavna choroba alebo nieco,co sa berie dost vazne,ze to nie je obycajny exzem lebo neviem najst o co by mohlo ist.

lubka5

nikto nema skusenosti s tymto? lebo sa strasne toho bojim..zrejme budem musiet.kedze ku koznej pojdem prvy krat ist k obvodnej pre odporucanie..a co jej poviem?strasne sa bojim ze je to nieco vazne,nikto este nic take nezazil?

lubka5

praveze som u kozneho lekara este nebola a chcem za nim ist,avsak netusim co to je za chorobu ci je kozna alebo je za tym nieco ine,pricom mi kozna nepomoze