Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

milí platničkári
Už dlhšie tu nik nepísal.tak to chcem posunúť
Ako sa všetci mávate,naozaj ma to úprimne zaujíma.
Aspoň pár slovami dajte o sebe vedieť.
Prípadne aké máte nové poznatky,metódy a pod.

malaanka

Ešte nepracuje,je na PN a bude mať ambulanciu v železničnej nemocnici.Cez ústredňu sa k nemu dovoláš.
A má už 63 rokov a preto je na dôchodku.Už musel odísť z FNLP.

malaanka

rusmar
teraz som hovorila s dr.Levkušom a máš pravdu,ale len čiastočnú.
Je na dôchodku,ale bude pracovať v železničnej nemocnici,tam pracoval aj predtým, raz do týždňa.
Teraz je na PN a asi tak za týždeň by už mal nastúpiť do práce.

rusmar

malaanaka
minuly rok ano, tiez som k nemu chodila na kontroly. Dalsia mala byt prave v januari, ked som sa objednavala na Terase, sestricka hovorila, ze uz tam nepracuje, nech zavolam do Novej nemocnice na neurochirurgiu. Zavolala som a tam mi oznamili, ze uz nepracuje, ze je na dochodku, co ma dost prekvapilo. Len som chcela vediet - neviem ku komu zase budem chodit ...

malaanka

rusmar
kto ti povedal,že nepracuje?Je to môj neurochirurg a ešte minulý rok normálne pracoval.
Všetkým
veľa,veľa zdravíčka,ústup bolestí a zdrav. problémov všeobecne a pracujúcim platničkárom veľa úspechov v novom roku prajem.

rusmar

V prvom rade vsetko naj... v roku 2013 hlavne vela zdravicka vsetkym.
Neviete co je s MUDr. Levkusom - neurochirurg Kosice.
Mala som ist k nemu na kontrolu a zaroven na konzulataciu ohladom bedrovej chrbtice a bolo mi povedane, ze je na dochodku a ze uz nepracuje. Ved ma len 53 rokov.

dafne

Ahojte milí platničkári,
prajem všetkým v tomto novom roku hlavne veľa veľa veľa...zdravia, aby sme si tu písali už len samé pozitívne správy...veľa šťastia, úspechov v pracovnom i osobnom živote, aby tento rok bol lepší ako minulý a horší ako budúci :-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia disku - vysunutá platnička - Fórum - ZDRAVIE.sk