Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

Viktoria 3

malaanka a ostatní platničkári, ktorí ste sa stretli... je to úžasné, ako ste to vymysleli. Teším sa, že ste boli spolu. Pekné dni.

milka 3

Malaanka

Ahoj Malaanka no tak už som doma a už začína ten kolotoč vybavovania teraz pojdem do Malaciek.Bolo super v turčianskych. Dufam že sa ešte niekedy stretneme.Cesta domov bola najprv chaoticka lebo sme išli na opačnu stranu ale potom sme to otočili a už bolo dobre .Do Blavy sme prišli okolo pol šiestej.TAk zatial ahoj a uži si to tam.Jedine čo ma mrzí je to že sme ta tam nechali samu.Pozdravuj kolegynu.Tak ahoj

malaanka

Ahojte platnickari! My uz wellnesujeme vo velkom a uz s
sme boli aj v smaragdovom kupeli a hrali sme sa na aquab
bely.je to tu super.aj strava je velmi dobra.este pojdeme d
dnes na masaz a dnesok zakoncime na pive.:) vsetkych va
s pozdravujeme a pozyvame na stretnutie.malaanka a milka
lka3 a roolieca aquabelica:)

cesnak

Som v kupeľoch po druhej operacii platniček,zdá sa mi ,že so už za vodou,chodim s paličkou s malo citlivou nohou...po dva a pol mesiaci ležaní v posteli a otačaní sa,bolo strašne..napíšte mi prosim ,ak mate skusenosti,budem ešte bez paličky?ale som šťastná ,že som,tak ako som...bolo strašne..

Nanenka

Pozdravujem Vás všetkých.

malaanka: prajem Ti príjemný kúpeľný pobyt a hlavne nech pomôže, to je predsa účel.
Pokiaľ budem môcť, na stretnutie prídem, teda plánujem prísť, ale nesľubujem. Budem sledovať túto stránku,ak by nastali nejaké zmeny ohľadom stretnutia.

josto:

Ja som taktiež menila matrac a poviem Ti pravdu, určite aj to malo nejaký ten vplyv na zdravotný stav. Hlavne mám vyšší a nemusím z postele "liezť", ale šup nohami a som na podlahe. Mám obojstranný, t.z. z jednej strany tvrdosť 3 a z druhej 4,5 s kokosovým vlákom a k tomu aj odnímateľný povrch, aby sa to dalo prať. Som veľmi spokojná s ním.

malaanka

josto
áno,menila som matrac a je to potrebné.
Treba naozaj ortopedický matrac.
A plávanie je tiež dobré,lekár ti radí dobre.

Nanenka,Bosco,Miro
Tak ja som už zbalená a v pondelok idem na liečenie.
Teším sa na stretnutie s vami.

josto

ahojte... chcem sa ešte spýtať...skúšali ste aj matrace zmeniť? Lebo ten môj penový to už má za sebou..a aj lekár mi odporučil ortopedický(ale tie ceny sú strašné)... chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s nimi ..ďakujem a odporučili mi aj plávanie už,tak bude sranda keďže sa to musím naučiť :)) prsia a hlavu vodorovne,aby nebola nad vodou..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia disku - vysunutá platnička - Fórum - ZDRAVIE.sk