Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

platničkári
nejako nám to tu zamzrlo.
Asi nikto nemá teraz čas.
Roolie
naozaj by si mohla takú nadáciu založiť,máš organizačné schopnosti a charizmu aj na diaľku.
Milky
ako sa máš a aké výsledky vyšli tvojej dcére?Má sa lepšie?
Bosco,nanenka,Miro,dafne a ostatní
ako sa máte?

Roolie

Milka 3
rada som pomohla, ved vies ...
Inak moj najlepsi kamarat mi vnukol myslienku, ci si nechcem zalozit vlastnu nadaciu na pomoc ludom s bolestami chrbtice, ze by som sa na to hodila :) Tak pozistujem vsetko okolo toho, to by ma velmi bavilo :)))

Malaanka, tesim sa s Tebou, ze pojdes na liecenie. A na to HBO si to podaj, tento krat to uz musi vyjst :))
A na liecko by som Ta prisla pozriet, dobre?
A inak ja som bola zasa hyrit v piatok a tancovala som v pube na lavici :) cela nasa firma a bolo super!!! treba sa hybat!!!

malaanka

Milka3
tak to som rada,že dcéra nemá žiadnu herniu.
A ďakujem za povzbudenie.
Na liečenie idem 27.8.,takže sme sa s dr.rozhodli,že podám žiadosť na hyperbarickú komoru znovu.
Možno tým byrokratom v zdrav.poisťovni pôjdem už tak na nervy,že len preto,aby sa ma zbavili,tak mi tú komoru schvália.:))
Všetkým nám prajem pekný víkend

milka 3

Malaanka

Tak dcera ma nejaky zápal tak jej dali injekciu do chrbta a zajtra s nou idem na odbery tak uvidim naštastie nema nič take vážne sice ani ten zapal nieje nič moc ale bala som sa horšieho.
A držim ti palce aby sa ti ulavilo aspon na tom liečeni a nech ti vyjde aj ta komora ale na to su tu iny machri v poistovniach.

milka 3

Malaanka

a tie zdravotne poistovne to je teda sila.Ale keby sa to stalo niekomu z ich blizkych tak by som chcela vediet čo by robili.

milka 3

Malaanka

aha ja som ta zle pochopila a ano skusim si to podat znova ale velku sancutomu nedavam .A Baška mi vybavila toho doktora na zajtra.Som jej strašne vdacna za všetko čo pre mna urobila .
a dufam aj ja že to nebude nič vážne aj ked mi Baška hovorila že ked rozpravala s tým lekarom a opisovala malej problemy tak len jojkal tak uvidim.Aj ked ju to boli stale viac.

malaanka

Milka3
ja som myslela,že môžeš podať opakovane žiadosť o uznanie ZŤP,tam nerozhoduje,či pracuješ alebo si invalid.

malaanka

ahojte
tak mám zase úžasnú skúsenosť so zdravot.poisťovňou.Dala som znovu návrh na hyperbarickú komoru a s číslom dg.,ktorý mi odporučili na pracovisku,kde komoru majú.A zase prišlo zamietavé stanovisko,že je nesprávne číslo dg.A pritom sa tie čísla dg. líšia len zmenou za bodkou.Napr.som mala G95.8 a treba G95.1 alebo G95.2.No povedzte nie je to byrokracia ako vyšitá?A mne pritom utekajú dni a ja sa nemám lepšie.
Má mi prísť každú chvíľu schválenie kúpeľnej liečby,a podľa nástupu sa s dr.rozhodneme,či podáme žiadosť na tú komoru pred liečením alebo po.
Milka3
držím palce,aby to u tvojej dcéry nebolo nič vážne.
Roolie
ty máš zlaté srdce,máš môj veľký obdiv
Bosco,Dafne
teším sa s vami,že sa máte lepšie a držíte sa.

milka 3

Tých 45% percent mi uznali na ID a na ZTP ma neuznali ale aj tak musim mat najprv vypoved a až potom mozem ist na urad prace.
Ale teraz musim hlavne vyriesit dceru a som strašne rada že je tu niekto ako Rolie.

milka 3

Malaanka

Rolie mi už vybavuje lekara tak uvidim.
Mne uznali 45% a z roboty sa mi ozvali že musim ukončit PN potom ist k ich lekarove ktory ma posudi ci som sposobila robit niečo na poste a ak nie tak mi daju vypoved.A u našho neurologa sa čaka ešte dlhšie. Ďakujem za to že niekto ako Rolie je.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia disku - vysunutá platnička - Fórum - ZDRAVIE.sk