Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Milka 3
ja som aj myslela úrad práce.Len neprešvihni termín na odvolanie.
Nedaj sa nikým zastrašiť,máš problémy,jednoducho do práce ísť nemôžeš.

malaanka

Miro 70
podala som si do zdr.poisťovne návrh na kúpeľnú liečbu,ako mám postupovať ďalej,kedy sa mám skontaktovať s kúpeľmi?
A ak môžem vedieť,tak v čom podnikáš?

miro70

ahoj milka 3
to je nejaký žart s tým čiastočným ja som ho dostal a nemal som žiadnu opku...teraz vo štvrtok idem na komisiu po roku ktorá mešká len 7 mesiacov ale to už mám dve opky za sebou tak so zvedaví...inak dnes som mal aj inú komisiu na príspevok na podnikanie...a kedže som to dal tak od 1.5 pracujem na svojom a mám svoju chránenú dielňu kedže som ZŤP...dúfam že chrbtica bude poslúchať...držím ti palce

bianka117

Milka ak ti ešte môzem poradiť, po driekovej nastava problem aj s krčnou, ja som tak rok chpdila na rehabilitacie a nič nepomahalo, strašne ma bolela ruka. Vieš čo mi najviac pomohlo-masaze. Mam obdobie, ked ani neviem, že mam krčnu, ked mam potom zasa problem, tak masaze, alebo magnetoterapia. Ak to chcem urychliť, tak si idem predpisat myolastan. Treba cvičiť aj cviky na krčnu partiu. S bolavou nohou sa teraz trapim aj ja, tam si velmi pomoct nedokazem, tak skúšam. Dobre su kupele, ale na tie je narok az kazde 2roky. Drzim palce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia disku - vysunutá platnička - Fórum - ZDRAVIE.sk