Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

milka 3

Ahojte tak akurat mi prišlo rozhodnutie z uradu prace o preukaze ZTP a záver je že nevyhovujem uznali mi 30 percent a potrebujem 50.Tak teraz trpnem či mi uznaju vobec ten invalidny?

magnum

...bolí vás chrbtica,problémom trpí 80% populácie/tak to tvrdia zdroje.../Pravda je však taká,že na 99% je to záležitosť močového mechúra,teda správnejšie meridianových dráh mechúra.Tie začínajú medzi očami,draha sa rozdvojuje,ide cez hlavu CHRBTOVÉ VZPRIAMOVAĆE.Zdvojená draha sa spája pod kolenom a končí v maličku.Etikoterapeutická sonda obnáša očistu tela a duše zvnútra,bloky sa lokalizujú EAV prístropjom(je to presnejšie) a volí sa následne pod&ĺa výsledku správna terapia,často sa volí na tento problém upravená bowenová terapia-masáž...Celá procedúra je 1-3 hod.Prevádza ambulancia alternatívnej medicíny v Čadci.
*Ďalšie otázky na mail magnumkompozitum závinač gmail bodka com.
...........

malaanka

Všetkým
Keďže je to v mojej moci,tak vám prajem k Veľkej noci
lásku,šťastie,zdravíčko,šunku,vínko,vajíčko.
Veselé veľkonočné sviatky vám prajem.

malaanka

Súhlasím s Mirom aj s Boscom.
Skúšať treba naozaj všetko.
Roolie
nevešaj hlavu,ešte možno budeš tancovať.
Včera som sa konečne odhodlala a bola som na kontrole u neurochirurga s mojim "mercedesom". Veľmi sa teším,že som odbúrala v seba blok a dokázala som to.Budem zase samostatnejšia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia disku - vysunutá platnička - Fórum - ZDRAVIE.sk