Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

milka 3

Ahoj Roolie
toto bolo na ten preukaz ZTP ale ja to skusim potom ešte raz ked pojdem na tu komisiu ohladom toho invalidneho a podla toho či ma uznaju a ak ano tak tam skusim ešte raz poslat ziadost na ten preukaz lebo oni maju na socialke ine tabulky a na urade prace ine tak uvidim čo mi povedia na socialke ale ešte sa mi neozvali ale teraz to je 60 dni a niekto čaka aj 4-až 6 mesiacov kým ich zavolaju pred komisiu tak potom uvidim a čo ty ako?

Roolie

Milka 3

a nemozes im vysvetlit, ze ides este na MR krcnej chrbtice? Nech nerobia unahlene zavery. To kde si bola na urade prace? Oni tam rozhoduju o takychto veciach? Nemozes sa tam s niekym normalnym porozpravat? Vysvetlit im ako zijes a celu situaciu?
Hajzli!! ja nikdy nezabudnem, ked moju choru imobilnu mamu vyzvali na socialku, aby sa prisla ,,ukazat" ked robili tu posudkovu komisiu ci co. Mama revala od bolesti, lebo nedokazala vtedy na tom voziku ani sediet a to sa ju pokusal este jeden chlapik aj zdvihnut z toho vozika, ze aby akoze presla krok a mama tak zvreskla, az sa zlakol. Mne to bolo vtedy aj smiesne, ale su to šjalenci, evidentne vidia pokruteneho cloveka a idu s nim manipulovat! Jaaaaaaj.
A ty sa Milka nedaj odbit. Ak bude treba, pomozem Ti napisat odvolanie nech znovu posudia Tvoj zdravotny stav. neznasam taketo nepravosti.

milka 3

Ahojte tak akurat mi prišlo rozhodnutie z uradu prace o preukaze ZTP a záver je že nevyhovujem uznali mi 30 percent a potrebujem 50.Tak teraz trpnem či mi uznaju vobec ten invalidny?

magnum

...bolí vás chrbtica,problémom trpí 80% populácie/tak to tvrdia zdroje.../Pravda je však taká,že na 99% je to záležitosť močového mechúra,teda správnejšie meridianových dráh mechúra.Tie začínajú medzi očami,draha sa rozdvojuje,ide cez hlavu CHRBTOVÉ VZPRIAMOVAĆE.Zdvojená draha sa spája pod kolenom a končí v maličku.Etikoterapeutická sonda obnáša očistu tela a duše zvnútra,bloky sa lokalizujú EAV prístropjom(je to presnejšie) a volí sa následne pod&ĺa výsledku správna terapia,často sa volí na tento problém upravená bowenová terapia-masáž...Celá procedúra je 1-3 hod.Prevádza ambulancia alternatívnej medicíny v Čadci.
*Ďalšie otázky na mail magnumkompozitum závinač gmail bodka com.
...........

malaanka

Všetkým
Keďže je to v mojej moci,tak vám prajem k Veľkej noci
lásku,šťastie,zdravíčko,šunku,vínko,vajíčko.
Veselé veľkonočné sviatky vám prajem.

malaanka

Súhlasím s Mirom aj s Boscom.
Skúšať treba naozaj všetko.
Roolie
nevešaj hlavu,ešte možno budeš tancovať.
Včera som sa konečne odhodlala a bola som na kontrole u neurochirurga s mojim "mercedesom". Veľmi sa teším,že som odbúrala v seba blok a dokázala som to.Budem zase samostatnejšia.