CHcem schudnut

laďka

YaaaaaaaY pomoc ako mam schudnu ket mam iba 15 rokov a visku mam 168 a vazim 54Kg a mám velke boky ako mam schudnut aspon 10 kil z bruska a z bokov prosim ak nieso viete mi napiste na email 1_ladenka_1@azet.sk

whee_ee

ja drzim delenu tiež teraz:D asi len tri dni..ale citim sa lepsie a napriek tomu ake mnozstvo spapam za cely den, pohybuje sa to vzdy do 4000kJ... pretože sa tam v podstate nekombinuju kaloricke veci... napr maso so zeleninou..a z toho sa clovek aj naje a zelenina ma napr. malo kcal.. no... kazdopadne, citim sa lepsie:) a nie hladna.

lacostepo

ahojte som chalan a chcel by som poradit o najlepsiu dietu ktora dokaze schudnut ok.... potrebujém asi schudnut 20kg---
dakujem ak vie niekdo poradit ok..... budem rad ok .... ak mozte kontaktujte ma na mojom emaili ...dakujem pekne

klárika

ahoj.mam 13 rokov,vysku 166 cm a vahu 55 kg.v nohaviciach vyzeram strasne.u aj moji spoluziaci mi vravia ze mam schudnut.pomozte mi proooosim:(((

jama

ano chcem schudnúť, ale nemám dostatočnú motiváciu, niečo čo ma vyhecuje, ani plagáty nahých sexi ženských nepomáhajú....poradte mi

pikulik

Ja som schudla delenou stravou 8 kíl za 6 týždne.Skúšala som všelijaké diéty, ale delená strava bola najúčinnejšia.

pikulik

Ja som schudla 8 kíl za 6 týždne delenou stravou.Skúšala som všelijaké diéty, ale delená strava bola pre mňa najúčinnejšia.

anicka

Mám okolo 170cm a vážim 57kg ... mam velke boky , a potrebujem ryychlo ryychlo schudnut ... neviete ako ... prosiim ... chcela by som mat okolo 50kg !!!!!! prosim