spoliehate sa???

imperathor

kondomos, uplan pohodicka, dokonca teraz casto aj naostro a az ked citim ze xceme pomaly koncit alebo xcem zaradit vyssiu ryxlost tak ide dezdnicek, a robim sa v nom v partnerke co cnutri... cize asi tak, ale isto by som radsej prijal ANTI... len som pocul aj viaceryx bab, z eto potom citia tie hormony v tele, zmeny spravania a tak... ze vraj sa necitia same sebou...I DONT KNOW...

ani123

ja pouzivam kondom uplen v pohode uz 4 roky a este nic sa nestalo, aj ked mam doma poruke vzdy jedno escapelle keby naaaahodou, raz sme sice mali nehodu ale vtedy sa konodm nepretrhol ale zvliekol...len musis vediet ako ho spravne nasadit a nic sa neboj, ale zasa ziadna antikoncepcia nie je 100 percentna...

rocka

majkaaa, prepac ze sa staram, ale celkom pravdu nehovoris. na plodne dni sa netreba spoliehat, pretoze nikde nie je na 100% iste, ze vsetky zeny maju plodne dni tak isto. mozes otehotniet aj pocas neplodnych, aj pocas menstuacie. ja len tolko. ale neber to v zlom prosim.

majkaaa

Pretože plodné dni sú asi len necelý týždeň v mesiaci.Ak sa roztrhne práve v tých neplodných,tak má dvojica šťastie v nešťastí.