Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ČO VLASOM PROSPIEVA

poliewoocka

Vlasy nici kazde tepelno-mechanicko-chemicke upravovanie. No pre krasu sa niekedy trpi a ak to dost casto bez toho nejde, treba sa o vlasy aj patricne starat. V celom fore je toho mnoho popisaneho, no ja len pridam jeden tip:
ked si vlasy umyjem a necham volne vysusit, mam ich strasne rozlietane a ani rovne, ani vlnite. Dam si do dlani velmi malo kokosoveho oleja a snazim sa ho kusok roztiet do vlasov, hlavne na konceky. Naozaj- len velmi malo, aby som nemala mastne vlasy. Olej doda vlasom lesk, ak si ich stocim a dam na chvilku do stipca, mam ich krasne leskle pevne vlnite, ak si ich potom vyzehlim, nemam ich suche a pekne sa lesknu.

dr.jajbolí

Mám prirodzené vlasy, zvyknem si žehliť, zisťujem, že sa tým ničia, ale ak si natočíš na veľké nátačky, to by malo byť v pohode. Zvyknem si fúkať s veľkou okrúhlou kefou a ťahám ich dolu, a aj vtedy sa mi trocha narovnajú, je to lepšie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ČO VLASOM PROSPIEVA - Fórum - ZDRAVIE.sk