MAKE-UP

Príspevok v téme: MAKE-UP
make-up-ka

takze som si urobila mensi prieskum na tomto fore o make upoch
a tak som si par z nich vybrala a chcela by som sa vas spytat este raz na nazor

boli tam spominane

Loreal-true match
Rimmel-cool mate
VICHY-dermablend
namojveru dost velky ohlas mal aj
miss sporty-so clear
iked niektory mali nazor na tuto kozmetiku ako na kozmetiku pre pubertiakov ale pubertiacky si ju pochvalovali :D
MAYBELLINE-superstay silky
no to tak 50% na 50%
LOREAL-mat cashmere
potom tam mali ohlas pre mna take menej zname znacky ako MARY KAY A ELLEN BETRIX
a potom mali ohlas uz ale velmi drahe make-upy ktore si nemozem dovolit :D

ja by som chcela nieco do 300-350 sk
mam 14 a unate ze z mojho vreckoveho nemozem az tak rozhadzovat
mam lesku plet a tak stredne mastnu nic extremne ale kedze uzivam od koznej dost vysusujuce prostriedky ako ZYNERIT a duac-gel tak sa mi sem tam tvoria supinky ...mam mierne akne neni to take hrozne ako to byvalo ale ajtak mam plet nejednotnu a cervenu v T-zone a tak sa hanbim vyjst vonku tak prosim neodrazajte ma od make upov :D

TAK CO BY STE ODPORUCILI ?? naj by som odcenila nazor dievcat v mojom veku lebo vyssie rocniky mozu nejaku kozmetiku odsudovat kedze im nevyhovuje lebo maju uplne iny typ pleti...
TAK HELP..

chiconyvv

no..mam rovnaku plet ako ty...
najlepsie sa mi osvedcil dermablend od vischy...je sice drahsi, ale oplati sa. Radsej si fakt nasetri a kup si kvalitnejsi...viem ze tebe staci aj lacnejsi..ale tvojej pleti asi nie.
Skoč do lekarne a vypytaj si vzorku tohto make-upu. Vyskusas-uvidis :)

moniqa87

ja nevravim, ze si ma vsetky pokupovat, len v meste jej aj predavacky v drogeriach poradia ked poviem predne na co to chce a este k tomu tam maju testery, takze sama uvidi ci by sa jej to hodilo alebo nie...

jojka

ale vsak na svete je tolko make upov ze keby vsetky skusala trvalo by jej to a cely zivot ona potrebuje poradit par a tie oskusat...joj boze holky holky a myslim ze miss sporty stoji len 100-150 sk takze sa vojde a myslim ze mnohe z tych spominanych make upov sa daju vmestit do tej ceny

moniqa87

sak prebehni nejake drogerie a uvidis, ak byvas v meste, to by nemal byt problem...
a nemyslim, ze tie znacky co si napisala by si v takej cene aku chces zohnala, no mozno miss sporty, aj ked nie som si ista, vazne radsej investuj, ako by si mala potom nadavat a zbytocne vyhodit par stoviek a daj si v drogeriach aj poradit a pod... na internete nezistis ako ti ktory make-up sadne

make-up-ka

no ja viem ze za taku cenu ziadnu prevratnu KVALITU nekupim ale mne postaci daco lacnejsie s cim je vacsina spokojna
inak viete dakto ceny tych make-upov co som spominala ??? a ktore sa daju pupit aj v drogerke napr DM a ktore len v lekarni ?? ako myslim VICHY a pod to je mi jasne ze len lekaren ale napr ten MAYBELLINE ?