Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZAPAL PROSTATY

RNG

Saw palmetto a ine zdroje rastlinnych sterolov(pygeum africanum, urtica diorca(korene zo zihavy),olej z tekvicovych semienok(cucurbita)) a podobne pomahaju zmensit napuchnutu a hyperplazicku(zvacsenu) prostatu.
Hlavne chlapi cez 50 musia tieto prostriedky casto pouzivat(az 60% ma hyperplazicku prostatu, co privrie mocovu trubicu a nemozu poriadne cikat.
Okrem toho to privrie aj zily veduce do penisu a nedostanu plnu erekciu.A hyperplazicka prostata sa lahko premeni na rakovinnu)
Takze branie tychto potravinovych doplnkov mnohym znacne pomohlo.

RNG

zapal prostaty ma za sebou casto tie iste mikroby, ako naju zeny pri zapale a vaginalnych vytokoch.
Zinok , aelen, a probiotika su ochrana vlastne pre kazdeho, ale ak sa jedna o streptokoky alebo kvasnu infekciu, costo pomozu sirokospektralne antimikrobialne ako GSE a oreganovy olej.

Martin_242

Skús prípravok s obsahom Saw Palmetto a zinku.
Čítal som niekoľko štúdií, niektoré potvrdili účinok na prostatu, iné ho zasa vyvrátili.
Ťažko povedať, kde je pravda.
Nie je to ale drahé, takže vyskúšať môžeš, ublížiť neublíži.
Veľa voľnopredajných liekov na prostatu obsahuje práve Saw Palmetto (trpasličiu palmu).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZAPAL PROSTATY - Fórum - ZDRAVIE.sk