Nemam depresiu a predsa chcem zomriet

Príspevok v téme: Nemam depresiu a predsa chcem zomriet
face of agony

Chcem zomriet. Uz nechcem zit. Teraz za mna nehovori depresia. Praveze mam celkom neutralnu naladu. Ale ked sa na zivot tak pozriem, tak mi pripada velmi zbytocny. Len zabijanie casu. Nic pre mna nie je zaujimave, cenne, bolestive. Dala som si dole okuliare a vidim svet tak ako je. Naco tu mam byt? Mozno mi napisete, ze kazdy tu ma nejake poslanie. Ale mne to je dost jedno. Nechcem tu byt. Vsetko mi je lahostajne. Bezvychodiskovost ani neviem odkial.
----------------
Detailne popísaná choroba "Depresia" www.zdravie.sk
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

haha

taktiez nemam depresiu a tiez som tu zbytocny. som celkovo stastny no nie spokojny s nikym a nicim, skoro vsetci a vsetko je prilis umele a predvidatelne. na samovrazdu som baba a tak mi ostava len nadavat "kde je ten ozraty sofer ked ho clovek potrebuje". najskorej skoncim v pekle, len dufam ze nestretnem nikoho znameho, uz ne. najviac sa bojim ze zacnem neznasat svojich blizkych. memam zaujem nikomu ublizit, chcem len zmiznut, som nieco ako neviditelny ci piehladny, ale aj tak nechcem nikomu ublizit.

Bella13

Plne chápem babu, čo napísla príspevok pod menom "prezyv" 28.07.10. Nič sa mi v hlave nevygumovalo, ale posledné tri roky mám pocit že všetko na čo siahnem sa posere. Mám pocit, že ma niekto preklial alebo mi učaroval - v dnešnej dobe v 21. storočí sa mi to zdá nemožné, ale neviem sa cez to dostať. Už to trvá príliš dlho. Neznášam múdre reči typu - musíš byť optimista, musíš myleť pozitívne - po takom dlhom čase mám pocit, že je to už nemožné ...

trencan

mne je jedno co si kto mysli, ci veris v boha ci nie, to je tvoja vec / kazdeho vec

keby mi to nebolo jedno tak nepisem na tieto fora

trencan

V mene Boha milosrdného, milostivého ...

Nikto nesmie mysliet nato ze chce zomriet, nemas pravo na taketo reci. Ked si bol mrtvy, On ti dal zivot, dal ti dusu a tvoji rodicia Ti dali telo.

Ak nastane vola Bozia, nastane preteba den sudny, tvoju dusu si vezme a telo necha na zemi. A potom ti da znova zivot.

2:28
Jak to, ze nevěříte v Boha? Když byli jste mrtví, On dal vám život, potom vás usmrtí a posléze znovu oživí a nakonec budete k Němu navráceni.

estel

Preco sa nestazujete BOHU? Ved on vas sem stvoril. Odporucam vam vsetkym zacat robit nieco uzitocnejsie ako umarat sa v sebalutosti a tuzit po pocite stastia. Chodte pomahat na charitu alebo do domova dochodcov, je dost ubohych ludi ktory to potrebuju!Aspon nieco uzitocne prineste svetu, ked uz "chudacikovia musite zit"!
A odporucam precitat knihu CHATRC od Paul Young,moze vam celkom slusne pomoct
Milka: nemozes sa zabit, nemas na to pravo. Niesi ty panou zivota a smrti, je tu niekto vyssi na rozhodovanie o tychto veciach, a je o dost mudrejsi ako ty, tak sa MU nekafri do roboty.

nobody123

Nemam priatelku, vlastne som este ani nemal poriadny vztah...kamaratov pomaly stracam, kedze kazdy zacina zit svoj zivot a uz sa len ozvu, ked nieco potrebuju...rodina, som rad, ked s nou travim cas minimalne...skola, snazim sa, ale staci to len na priemer. Ani svoju buducnost nevidim ruzovo. Vzdy som bol z tych "slabsich", takze tazko sa presadim vo svete, kde vladnu bezcharakterni ludia a svine...ani moje zdravie nie je na tom najlepsie. Som mlady a uz beriem lieky na hypertenziu. Takmer som sa zmrzacil a do toho este depky, uzkost....nemam ziadny zmysel zivota, len prezivam zo dna na den. Uz takto dalej nevydrzim. Naco som sa narodil? Chcem umriet, len nemam ani tu odvahu skoncovat so vsetkym.