Nemam depresiu a predsa chcem zomriet

Príspevok v téme: Nemam depresiu a predsa chcem zomriet
face of agony

Chcem zomriet. Uz nechcem zit. Teraz za mna nehovori depresia. Praveze mam celkom neutralnu naladu. Ale ked sa na zivot tak pozriem, tak mi pripada velmi zbytocny. Len zabijanie casu. Nic pre mna nie je zaujimave, cenne, bolestive. Dala som si dole okuliare a vidim svet tak ako je. Naco tu mam byt? Mozno mi napisete, ze kazdy tu ma nejake poslanie. Ale mne to je dost jedno. Nechcem tu byt. Vsetko mi je lahostajne. Bezvychodiskovost ani neviem odkial.
----------------
Detailne popísaná choroba "Depresia" www.zdravie.sk
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

J111

Ja poznám jedného a ten má schizofréniu, aj rakovinu. Chodí z liečenia na liečenie. To musí byť ale život na chumaja.

javorovama

Bože môj, nejaké decko tu napíše že chce ,,zomrieť" a všetci su z toho paf...Vieš aj keby to nebol blaf čo si to sem napisala tak by som ti povedala že si važne sprosta, zamysli sa nad tym ze ked zomries uz nebude NIC absolutne NIC to sa ani neda predstaviť, ani nebudeš vedieť že si mrtva nebude nič, žiadna radosť. Ani nevieš ake rozne choroby a problemy ludia maju a preto sa s nazia so zivotom bojovat až dokonca. O takychto ludoch ktorym nič nie je a hovoria tu o smrti si myslim len jedine - DEBILI!!!! Rozmaznani ludia, čo si nevážia nič čo im rodičia dali. Asi tolko

J111

Asi tú depresiu predsa len máš. Ak by si totiž mala denno denne veselú náladu, neviem, či by si chcela odísť z tohto sveta.

škrečok

keď tu už hovoríte o problémoch. Mám 19 rokov, trestné oznámenie na krku a opletačky z vecami o ktorých sa už len ťažko rozmýšľa a nie to ešte prežíva. Horšie je to, že som nikdy nikomu nechcela ublížiť a za veci čo sa odohrali v mojom živote fakt nemôžem. Bola to len zlá voľba v osudných okamihoch a takto to teraz je. No napriek tomu, aj keď by bolo jednoduché to celé skončiť, o smrti nerozmýšľam. Všetko tu nechať a opustiť tento svet je čistá prehra. Nie je silný človek ten, čo nemá problémy, ale ten čo ich má a aj v tých najtemnejších chvíľach vidí svetlo budúcnosti. Netrápte sa pre to čo ste zažili. Všetko nás posúva ďalej. A svet okrem toho potrebuje ľudí, čo majú už čosi za sebou, pretože naivní hlupáčikovia, čo ešte nič nezažili, nič ani nedokážu. Verte v to, že každí ďalší deň bude lepší. Smrť nie je východisko. Možno vás bude po smrti čakať niečo oveľa horšie ako zažívate tu.

magnum

halo,halo a kje je ten cieĺ pre ktorý sa oplatí žiť,pre ktorý treba žiť.Ešte ste ho nenašli?No niekedy možno ,mešká,ale príde a spomienka na odchod zo sveta bude pre vás úsmevná.Verte mi,je to tak.Prečítajte si knihu Henrieta Vyvolena,kráľovná bosoriek I.diel.Kúpite ju v internetovom obchode Martinus a garantujem vám,že vám vráti chuť do života...

Luciano

Aj ja som chcel spáchať samovraždu z čisto racionálnych dôvodov, že to tu nemá zmysel a pod. Náhodou sa mi však dostali do rúk knihy Carlosa Castanedu, ktoré sa venujú téme šamanizmu amerických indiánov. Tieto knihy ma tak nadchli, že som sa začal podľa nich správať. Myšlienky na samovraždu ma navždy opustili. Získal som potrebný nadhľad a stal som sa tzv. šamanistickým bojovníkom. Život sa mi otočil o 180 stupňov a stal sa zo mňa spokojný a šťastný človek.

smrt

face of agony uplne s tebou suhlasim ja tu tiez uz nechcem byt nic ma nevie potesit na nicom mi nezalezi moj zivot nema ziadnu cenu preto chcem zomriet

bella12

smrťou sa nič nekončí. A keď je to tak, potom dáva všetko pred ňou zmysel. Nikto z nás tu nie je len tak náhodou, sme chcené deti, vytúžené a naplánované Niekým, kto nás vo všetkom prevyšuje. Alebo sme len dielom prírody? Kto však stojí za ňou?

Nič nie je zbytočné - žiadny deň, žiadny okamih a už vôbec žiadny človek. Náš život má začiatok, ale nie koniec, smrťou prechádzame len z viditeľného do neviditeľného sveta, ktorý je rovnako skutočný ako ten pozemský. Každou dobre prežitou chvíľkou sme bližie k nášmu cieľu - domovu v nebesiach. Všetko dobro, ktoré tu vykonáme, sa nám raz po smrti veľmi zíde.

natusa42

nič si z toho nerob ,ja mám rovnaký názor ,že sme tu zbytočne ..načo ?trápime sa celý život ,celý život len trápenie ..niekto viac ,niekto menej ..ale ani ja nevidím dôvod tu byť ..takže nie si v tom sama ,a tiež to vravím v normálnej ,práveže veselej nálade ,nevidím zmysel v ničom ...načo žiť ,ked nás čaká aj tak smrť ?...