Nemam depresiu a predsa chcem zomriet

Príspevok v téme: Nemam depresiu a predsa chcem zomriet
face of agony

Chcem zomriet. Uz nechcem zit. Teraz za mna nehovori depresia. Praveze mam celkom neutralnu naladu. Ale ked sa na zivot tak pozriem, tak mi pripada velmi zbytocny. Len zabijanie casu. Nic pre mna nie je zaujimave, cenne, bolestive. Dala som si dole okuliare a vidim svet tak ako je. Naco tu mam byt? Mozno mi napisete, ze kazdy tu ma nejake poslanie. Ale mne to je dost jedno. Nechcem tu byt. Vsetko mi je lahostajne. Bezvychodiskovost ani neviem odkial.
----------------
Detailne popísaná choroba "Depresia" www.zdravie.sk
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

face of agon

Ja viem, ze teraz sa vam to zda uplne padle na hlavu, ale ono to raz prejde...taketo myslienky...chodte medzi ludi, porozpravajte sa s blizkou osobou, chodte do galerie, na plavaren...robte hocico, aj ked to prave v tejto chvili vyzaduje obrovsku silu. Ale ten zivot stoji za to!
Jeden citat na dnesny den :
Po najvacsej tme vzdy vyjde slnko.

dinnnka

smrt to je ....čo to je ?????ani ja tu nechcem žit momentalnee pripadam si nula nič prach ktory je taky jemnyy a každemu vadiii...........prečooooo som slaba nemam sebauctuu radčej končimm

NIE JA

SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE SUICIDE

nina1618

ja uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet tak velmi chcem dieta ze normalne uz ma chytaju zachvati a depresie ktore ma nudtia spravit to co nechcem...potrebujem sa s niekym porospravat...aby mi poradil...je mozne mat aj menstruaciu aj ked som tehotna?lebo az niesom v tom tak potom je zbytocne byt tu!

hmmmm

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

PRECO

NIE JA

HAHAH FASACKY VYZNIEVAJU MOE PRISPEVKY V POROVNANI S OSTATNYMI TEMAMY NA TOMTO FORE. PSYCHOPATIA VS. SILIKONOVE PRSIA. RULZ.

NIE JA

JEDINA SKUTOCNA RADA PRE NAS S CIERNYM SRCOM A CIERNOU DUSOU...... TICHO (ZIADNE SLOVA) JE LEPSIE AKO VSETKY NAJKRAJSIE NAJMUDREJSIE SLOVA. ABSENCIA SLOVA. SLOVA SU VIRUS.

JAZYK TI TVORI SVET. HOVORIS SI SVET NEMA ZMYSEL PRETOZE TO VIES. CITIS TO. KEBY SI (V SEBE) NEPOZNAL/A TAKE SLOVA TAK TO NERIESIS. PES NEPOZNA TAKE SLOVA {ASPON DUFAM, CHUDAK STVORENIE} NERIESI TO. JE ABSOLUTNE BYTIE. AKO STROM. ALEBO SKALA. A B S O L U T N E B Y T I E. T I C H O.

NIE JA

DO PICE

TATO REALITA

KUUUURVA

ZE SOM ESTE TU

PICI

UTRPENIE

NIC LEN BOLEST

PSYCHOPATIA

ODLUCENOST

ODPOJENOST OD SVETA

STRACH

A ZASE LEN BOLEST

DALSIE VLNY PSYCHOZI

DO PISI

PRECO SOM SA OCITOL..... TU

POVEDALI MI ZE MOJOU ULOHOU JE SIRIT VIRUS

ALE JA MAM ESTE V SEBE POSLEDNE ULOMKY LASKY K LUDSTVU. MAM TO HLBOKO V SEBE.

TAK SA NA TO RADSEJ VIJEBEM.

YEBAL TO PES.

PICI