Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

devitalizacia zuba

Príspevok v téme: devitalizacia zuba
zubky

ahojte.uz pol roka mam problem so spodnymi lavymi stolickami.zacalo sa to bolestou pri konzumacii teplych tekutin.zubar to zrontgenoval, ale nic nenasiel.kedze ma to vsak velmi bolelo/nie samotny zub, ak mi po nom poklepkal, nic ma nebolelo, skor islo o sanku/, rozhodol sa ich otvorit a nasiel velmi hlboky kaz.po prelieceni som mala chvilu pokoj, ale potom to zacalo znova, dostala som 2 krat antibiotika.teraz moj zubar rozmysla nad devitalizaciou.absolvovali ste to?boli to?ako to prebieha?dakujem za akukolvek info.

zubky

dakujem za vycerpavajucu odpoved:-))takze sa mam na co tesit a aj do buducnosti:-((((tak to si ho zrovna mozem dat vytrhnut, ale zubar to odmieta, ze skoda:-(a tie injekcie to ako prebiehalo??to nie je tak ako ked ti idu klasicky trhat zub??

Martin_242

Devitalizácia spočíva vo vybraní nervov zo svojich kanálikov, nieje to nič príjemné, ale sú aj podstatne horšie veci.
Mňa viac boleli injekcie do nervov, než samotné odstránenie nervov.
Tie vyberajú pomocou špirálovitej ihly - namotávajú nerv na ňu.
Takže ak má Tvoj zub 2, 3 alebo 4 kanáliky, bude treba vybrať rovnako nervov.

Bohužiaľ, devitalizovaný zub je už v podstate mŕtvy, nebude sa mu dostávať potrebná výživa, časom sa odvápni, zoslabne a zlomí alebo rozpadne sa.

Takéto zuby sú schopné vydržať len niekoľko rokov.

Dôležité je nehrýzť takýmto zubom tuhé jedlá, ak je možné, používaj druhú zdravú stranu na žuvanie.

Nasadenie korunky je dnes už mnohými zubármi spochybňované ako vhodná ochrana na mŕtvy zub.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.