Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maškrtné oči - už ich neviem ovládať

Príspevok v téme: Maškrtné oči - už ich neviem ovládať
doniii

Ked príde mama z nákupov a naša špajza je plná dobrôt, moje oči sa prebúdzajú a všetko chcú ochutnať. Všetko naraz. A hneď! Aj keď nie som hladná, stále mi chodí po rozume ten jahodový koláč ... nakoniec sa prelomia ľady a idem si poň. Potom zbadám niečo nové a zatial čo v ruke mám koláč, v hlave už myšlienku na čokoládový nanuk. Takto načnem z každého trošku a môj žalúdok za pár minút praská vo švíkoch... bleee... už to neviem ovladnuť. Help me... ako šikovne oklamať samu seba?

rockerka

Nepozerať sa do špajze......ale ozaj: ked to na teba príde skús niečo robiť: ísť sa prejsť, zatancovať si, zašportovať, kresliť....všetko kde prídeš na iné myšlienky......

moniqa87

no v podstate ide len o to doniii, ze sa musis naucit kontrolovat, tu ti nikto nepovie navod na to ako nebyt pazrava, to musis dokazat sama...

mojka

To bolo od teba krute Martin. Podla mna dievca stratilo sebakontrolu, nevie si povedat dost! Ine ti neviem poradit, jednoducho si musis cibrit ovladanie. Kto je komu panom? Potraviny tebe?! Ved predsa jeme aby sme zili, nie naopak... nastol sama sebe "diktaturu" a povedz si uz dost.

Martin_242

Prečo nie? Keď sa niekto pchá sladkým, možnos a bude ešte viac pchať ovocím a jojkať, že aj tak priberá... :)

moniqa87

tak ale to ovocie snad do seba nebude az tak pchat, nie? ked je zatazena hlavne na sladke, tak sa do toho ovocia nebude az tak puistat... teda tzzo si aspon myslim... hlavne je vediet kedy je dost a to mozes ovladat len ty sama

Martin_242

Veľmi jednoducho, obe oči si vypichni, aby si nevidela to jedlo.
Odporúčam aj znecitlivenie čuchových buniek v nose namáčaním v silných žieravinách, aby sa nestalo, že síce jedlo nebudeš vidieť, ale zacítiš ho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maškrtné oči - už ich neviem ovládať - Fórum - ZDRAVIE.sk