Male cervene bodky na kozi

Ryche

Mam 31 a tieto bodky sa mi zacali tvorit len nedavno, ale v detstve som mal problem so zrazanlivostou krvi, takze je mozne ze to ma s tym suvis.

bodynka

ivett 1235 a ako dlho mas petechie? to si sa docitala alebo ti to diagnostikovali? robili ti odber?? Ja som mala trombocitopeniu ktora sa mi prejavila prave petechiami. Som uz mala minimum trombocitov

bodkovancek

...mam to tiez a som bezradny. to mame dnes takych slabych (neschopnych) lekarov, ze nik nevie odpovedat? ci zadarmo ani kura n....? a co Hypokrat? nic vam nehovori? ten kto vytvoril tuto stranku chce aj pomahat...

ninulicek

ja mam tie cervene bodky tiez uz od detstva.maju asi 1mm a mam ich po celom tele ,nastastie nie na tvari-iba po bokoch lic. na chrbte a na pleciach ich mam najviac..moja detska lekarka povedala ze je to od slnnka, ale teraz som bola na jednom vysetreni, kde si to vsimla ina doktorka a povedala ze mi porobi vsetky mozne odbery aby zistila z coho to vlastne mam./vraj moze ist napr. o alergiu na svetky potraviny./ Tiez si nemyslim ze je to od slnka lebo v obdobi leta ked som aj trocha opalena mam pocit ze ich tolko nemam.skusila som uz vela kremov specializovanych ma suchu pokozku a nic. hmmm o tom zrazani krvi som este nepocula ale moze to byt jeden z pricin.

Palo001

Ja sa chcem spytat ci je normalne aj to ked sa mi to zacalo tvorit len teraz, teda aspon predtym som si to nevsimol Mam 27

mellinda

Ja to tiez mam uz od detstva, vraj na to moja detska lekarka tiez povedala, ze je to od slnka. A myslim, ze je to aj dedicne, lebo rovnake fliacky ma aj moja mama. To, ci to ma suvis so zrazanlivostou, to neviem, ale mozno na tom nieco bude, lebo obidve s mamou mame nizsiu hladinu trombocitov v krvi. Kazdopadne nejde o nejaky vazny problem.

ivett 1235

Ja to mam tiez, a docitala som sa ze sa jedna o petechie... ich pricina vzniku nie je jasne definovana... ale radi sa to medzi poruchy zrazanlivosti krvy... Odstranovanie laserom, ale asi iba pri vacsich flakoch.