Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mysli to vazne?

Príspevok v téme: Mysli to vazne?
bd

Pred 3 mesiacmi som sa spoznala na diskoteke s jednym chlapcom. Vymenili sme si cisla, maily. Na druhy den, sme si pisali a smskovali. Asi po mesiaci sme sa zasa stretli kedze byva odomna x km. Medzitym sme si stale pisali aj smskovali, prezvanali a to kazdy den. Minuly mesiac sme sa zasa stretli. Bolo fajn, doteraz si piseme sem tam napise sms on alebo ja. Ale uz to nie je take ako vtedy. A dnes sa ma pytal ci s nim nechcem chodit. Ja som na to povedala ze ci si robi srandu a on ze nie. Pytala som sa ho co to je za otazku a on ze normalna ze sa mam rozhodnut. Podla mna to nemysli vazne, len mu proste chyba frajerka, lebo dlho nemal(mozno). Mam z toho vsetkeho zmiesane pocity. Neviem co robit rozmyslam ze ak mu poviem nie budem to lutovat. lebo ho mam velmi rada. ale ked mu poviem ano mozno to tiez bude lutovat. Tak co teraz ? Ja mam 17 on 23. A navyse on je taky pekny a ja zasa... no skareda, chuda ani nevyzeram na 17. proste uplne decko

bd

no ked sa ma to spytal som mu na to odpovedala ci si robi piiip. lebo ani vo sne by ma to nenapadlo. a odvtedy ani neprezvoni nikdy nenapise a ja sa mu nechcem strkat :-( som krava

aduliena

TAk tomu nerozumiem, ako že si z teba nerobí srandu. Tak to je potom fajn, nie? Veď keď ťa berie vážne, kde je chyba?

bd

chodi na diskoteky aj so svojimi kamaratmi- btw nepoznam ani jedneho. minule ked sme boli vonku spominal ze ma raz zoberie tak neviem neviem

bd

neverim obidvom moznostiam co si napisala. a neverim mu z toho dovodu ze je to taky diskotekovy typ a urcite neoblbuje len mna ale aj ostatne. ale inak je mi s nim dobre

melly

Neveris mu, lebo neveris, ze by mohol chceiet prave teba alebo neveris mu z nejakeho dovodu?Myslim si ze za tie 3 mesiace dopisovania si si musela urobit o nom obraz aky je clovek..Takze rozhodnut sa musis sama?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.