Mysli to vazne?

Príspevok v téme: Mysli to vazne?
bd

Pred 3 mesiacmi som sa spoznala na diskoteke s jednym chlapcom. Vymenili sme si cisla, maily. Na druhy den, sme si pisali a smskovali. Asi po mesiaci sme sa zasa stretli kedze byva odomna x km. Medzitym sme si stale pisali aj smskovali, prezvanali a to kazdy den. Minuly mesiac sme sa zasa stretli. Bolo fajn, doteraz si piseme sem tam napise sms on alebo ja. Ale uz to nie je take ako vtedy. A dnes sa ma pytal ci s nim nechcem chodit. Ja som na to povedala ze ci si robi srandu a on ze nie. Pytala som sa ho co to je za otazku a on ze normalna ze sa mam rozhodnut. Podla mna to nemysli vazne, len mu proste chyba frajerka, lebo dlho nemal(mozno). Mam z toho vsetkeho zmiesane pocity. Neviem co robit rozmyslam ze ak mu poviem nie budem to lutovat. lebo ho mam velmi rada. ale ked mu poviem ano mozno to tiez bude lutovat. Tak co teraz ? Ja mam 17 on 23. A navyse on je taky pekny a ja zasa... no skareda, chuda ani nevyzeram na 17. proste uplne decko

Dr jajboli

Nuž, keď sa ťa na to takto priamo opýtal, tak aj ty priamo napíš, že keď niekto chce s niekým chodiť, nikdy sa na to nemá pýtať. ale by to mal cítiť. POvedz mu, že sa tešíš jeho sms-kám aj tomu, keď príde, nech to ostane zatiaľ takto a čas všetko ukáže. A prečo to chce vedieť? Spýtaj sa, či to máš rozumieť ako návrh na chodenie?

bd

neviem kolko mal frajeriek ani nic, o tomto sme sa este nebavili. a co z toho ked si polozim tioe otazky? ked mu aj tak neverim

melly

Mozno ma na dospelejsie..ale mozno take nechce..:)..Neries co si moze mysliet a na co ma, ale co chces ty?Co o nom vies?Mal vela dievcat?Dopisovalo sa ti s nim prijemne?"Struhal"frajera ci bol mily?Skus si polozit tie otazky..

bd

vobec, ani vo sne by ma nenapadlo ze sa ma to raz spyta. preto som si nerobila ani ziadne nadeje ani nic. kontrolovala som sa aby som sa do nho nezalubila.

bd

melly: len ja sa bojim toho ze sa zamilujem tak strasne a on mi nakoneic povie ze len srandoval :-(. ja takym typom ako on neverim

melly

bd, co riesis..ak sa ti paci, zacni s nim chodit..neskor by si si to mohla vycitat..V kazdej laske je kus rizika..Ak mas obavy, tak mozes s nim zacat chodit ale dat tomu vztahu volny pomalicky priebeh..nemusis s nim spavat ani nic podobne aby si si to neskor nevycitala..A urcite nie si skareda a to ze vyzeras mladsie..nuz s tym nic nenarobis..ja mam 24 a hadaju mi 17 :((.. raz sa ma dokonca nejaky psychopat bez okuliarov spytal ci tento rok idem na strednu...:D..A to sa malujem a ak..Takze netrap sa a chod do rizika..