Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Audispray

odpovedam

Presne tak. Ucho ma samocistiacu funkciu. Spreje a tycinky do ucha iba maz zatlacaju hlbsie. netreba to pouzivat. Ked vidim matky, ako cistia babatkam usi kazdy den, nechapem, ako im mozu sposobovat tolko mechanickeho podrazdenia a mysliet si, ze to robia pre zdravie :-/

tappetty

Dnes som si ho kupila lebo mi vcera zalahlo v uchu, nepomohol ani trosku, uz som si ho strekla 2 krat, 9 euro v prdeli

moniqa87

kamarat si ho kupil, dufal, ze muz to pomoze, no nic sa nedialo, vobec to nefungovalo a mal dokonca este z toho aj nejake problemy, dal to vyskusat aj mne, no tiez som nebadala ziadny vysledok, proste nic, len ako keby som si do ucha naliala cistu vodu...

Monitaaa

ja audispray použivam a uplne mi vyhovuje. mam usi dosť citlive a po kazdom cisteni vatovou tyčinkou ma hrozne boleli a nasledne aj hlava. teraz si dam sprej a len jemne pretriem detskou vatovou tyčinkou pre babatka. je to super usi su čiste a po použiti mate pocit akoby ste prave vyliezli zo sprchy. cena je v pohode npretože vydrži strasne dlho. ja mam svoj už skoro rok a este ho je dosť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Audispray - Fórum - ZDRAVIE.sk