Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To už nie je smiešne, skôr smutné...

Príspevok v téme: To už nie je smiešne, skôr smutné...
Monitaaa

Ludia je to normálne že táto kategória fora sa zmenila na diskusie násťročných, a kazdá druhá téma riesi či može byť tehotná z prstov, z lizania a pod?? ja neviem nič proti nikomu ale vážení násťroční najprv by ste mohli ovládať aspon niečo teoreticky a potom sexovať. rozmýšlate vobec čo robite a ake to može mať nasledky. na mieste admin polovicu tém zmažem. má tu niekto aj nejaky normálny problém alebo tému na diskusiu alebo len tieto priblblé alebo vymyslené príbehy pre zábavu pubertiakov?

nashira

Monitaaa tak zaloz temu s nazvom sex. vychova a tam nech sa pytaju na zaklady....Pridam sa tam aj ja ak budem vediet poradim.Mozno to eliminuje to mnozstvo tem a bude to mat uspech ako slob. komunikacia,alebo 90dnova roz. dieta:))).

predsa ja

podla mna je problem v tom ze nieco o sexe a rozmnozovani sa tie deti v skole ucia na biologii, a ked si dobre pamatam,tak v tych ucebniciach napr.informacie o tak oralnom sexe neboli, iba o klasickom pohlavnom styku, a tiez ucitelia sa bali alebo hanbili rozpravat o sexe, okrem toho co bolo v osnovach... takze tam by bola potrebna taka poriadna sexualna vychova o vsetkom co sex obnasa...a to som len dva roky po strednej skole a pochybujem ze sa to nejak zmenilo... tym sa nechcem zastavat tych pubertiakov

Monitaaa

baby, asi ste ma zle pochopili ja proti takym temam na ziskavanie info nič nemam ale ked niekto hodi temu či može otehotnieť napr. z palcovania je to podla mna skor na zaplakanie. ak sa fakt chcu vzdelavať alebo pomoc od starsich tak nech poprosia admin, alebo niekoho z fora o taku temu poradenstvo a pod. ale už len formulacia niektorych teda vacsiny prispevkov v takych temach je smutna. mna tiež napr zaujima par tém ale nevytváram k tomu dalsich desať duplicitných ale pohľadám ked chcem niečo vedieť

kuju

Monitaaa ohladom tych fakt niektorých tém ohľadom tehotenstva su.........
ale ja som to tak myslela ty s tym nic nenarobíš ze tu píšu taketo témi.........

betuskaa

ja uz tiez nie som najmladsia ale niektore veci ma takisto dokazu vytocit, monitaa proste si na taku temu neklikni a bude po probleme - ja to napr. nerobim a tiez tu chodim minimalne - vezmi si situaciu ze ty si jednou osobou z tych mladych.. ty si bola tiez neskusena a nepoznala si mozno ziadne fora a tito mlady ludkovia sa chcu asi tiez postazovat a maju svoje trapenia - my starsi mame tiez svoje - chapem ze kazdu chvilu sa tu zaspamuje forem ze ci otehotnejem alebo nie a priznam saze raz tu hodila taku prispevok aj sesterka a az potom som sa o tom dozvedela - ludia chcu mat iba pokoj na dusi a na tom nie je nic zle. Mimochodom prave takymto sposobom chcu ziskat co najviac informacii. To sa netýka tých ludi ktorý si vymyslaju temy aby sa zabavili, to je ich problem a aspon to svedci o ich nizkom IQ a samotou ktorou trpia doma- treba ich skor lutovat ako byt na nich nahnevany:)

Monitaaa

vies kuju nemyslli si že som nejaka harpia čo len sliedi po mladsich a kritizuje ich ja velmi rada poradim. ale nech je to normalny prispevok, kazdy človek čo ma troska rozumu musi uznať že minimalne polovica tem je neprijatelna obsahom ak to naozaj pise človek ktory už začal so sexom

Monitaaa

ziskla by sa tu téma sexuálna výchova v ktorej by odborník vysvetlil dospievajúcim veci ohľadom pohlavného života a rizík s tým spojených a samozrejme poradil ako tieto riziká eliminovať. možno potom by zmyzlo kvantum duplitných tém. a mne nevadí ked sa tu mladí ludia radia čo môže byť a nemôže ale vadí mi že je tu sto duplicitných tém hlavne ohladom tehotenstva, pretože najprv by mali vedieť ako na to a ako sa chrániť a potom začať so sexuálnym životom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To už nie je smiešne, skôr smutné... - Fórum - ZDRAVIE.sk