Koniec manzelstva? prosim o radu

Príspevok v téme: Koniec manzelstva? prosim o radu
erikus

Ahojte, velmi sa trapim. Neviem kde zacat. S manzelom sme 8 rokov spolu, mame 6 rocnu dcerku, nase manzelstvo bolo pekne, zili sme v zahranici. Naozaj som sa dobre citila, vedela som ze ma miluje a ja som milovala jeho. urobila by som pre neho vsetko, on so synom boli zmyslom möjho zivota. Pred rokom a pol manzel vazne ochorel, bol v ohrozeni zivota a lekari mu davali malu sancu.
Vtedy sa mi zrutil cely svet, sedela som pri nom 24 hod. denne a to cely mesiac v nemocnici. Trvalo pol roka kym sa z toho dostal.
Ked mu uz bolo lepsie rozhodli sme sa ze sa prestahujeme na SK, kupime si domcek, zacneme odznova, ta choroba nas oboch psychicky znicila. Hlavne mna.
Pristahovali sme sa k rodicom, ako prechodne riesenie, kym si nieco nenajdeme. Ale ako sme tu, manzel sa zmenil, stracal pomaly o mna zaujem.
Je to uz rok co sme u rodicov a pred dvomi mesaicmi som prisla na to, ze sa stretava s mojou znamou.
Na vecierku sa bozkavali a par krat sa stretli. Ked som sa to dozvedela, zbalila som ho a vyhodila.
Prisiel na druhy den, velmi dlho sme sa rozpravali, zosypala som sa, nejedla som 5 dni, moc to bolelo.
Nikdy by som tomu neverila ze on je toho schopny.
Dala som mu sancu, ale tusila som ze nieco neni v poriadku. po tyzdni sa mi priznal ze sa do nej zamiloval. Povedal mi to aj pred nou.Bol opity.
Vyhodila som ho druhy krat a myslela som ze je koniec.
Prisiel aj potom, ze si uvedomil ako mu na nas zalezi, ze chce len nas. Naozaj sa snazil.Ale nebolo ani sekundy co by som nemyslela na to ako mi ublizil. Chcela som to dat dokopy, moc ho lubim.
Pri malej hadke som mu hned vycitala co mi urobil.viem ze to bola chyba.
Vcera prisiel domov opity a dal mi ultimatum, ze ide k jeho rodicom. Bud idem s nim, alebo nie.
Naozaj som chcela s nim zacat znova, ale sami. Nechape to.
Dnes sa zbalil a isiel k rodicom, moc sme sa pri tom pohadali, povedala som veci ktore som ani nechcela. Velmi ho lubim, ale chcem s nim zit sama so synom. Syn ide v sep. do skoly, ja tu mam pracu ktora ma bavila, vsetko musim opustit köli clovekovi ktory ma podviedol a oklamal? Som zufala, neviem co mam robit. Rodina mi bola najdölezitejsia na svete.A aj je. Ma to este cenu? Asi mu nedokazem odpustit.

erikus

radanka.
Nespali spolu, citala som maily kde mu moja charakterna kolegynka slubila, ze sa s nim vyspi az ked sa rozideme! Mozno by to bolo jednoduchsie keby slo len o sex, myslim ze sa fakt zamiloval, ako som sa to dozvedela, do tyzdna dala v praci vypoved. Sibe mi z toho, kontrolovala som maily, telefony, vsetko. Neskryvala som sa s tym, otovorne som mu to povedala. Este aj tam som bola uprimna.
Citova nevera znamena koniec, neznesiem myslienku ze miloval inu. Myslela som ze je to za nami, a zrazu mi urobi toto. Musim priznat, ocakavala som to, ocakavala som ze neznesie natlak aky som na neho robila. Myslel ze po dvoch tyz. bude vsetko ok a mna to preboli

nashira

Mne toto forum vela dalo....napr.som zistila ,ze je x zien co trpeli ako ja....A nieje to hanba je to sucast zivota.Ako umieranie.....rodenie detí:))).Tak aj sklamanie a rozchod.

radanka

Erikus, skonci to..Je to krute, ale zachovaj si sebauctu, lebo myslim ze vztah je uz strateny..Vies nie len kvoli nevere..ale kvoli jeho pristupu k tomu..Lebo je nevera a nevera (tym to nechcem ospravedlnovat)..Moju kamosku podviedol priatel na chate ked bol opity, ale sam sa jej priznal a "zehlil to",kajal sa.. A druhu kamosku tiez podviedol priatel, a prisla na to sama, resp. jeho milenka to nezvladla a zavolala jej..a tym sa to prevalilo, ze ju podvadzal rok a pol vkuse a nie s jednou ale napokon sa ich naslo sest..Ked to nanho vytasila, priznal sa-ale nic nelutoval, este obvinil ju, ze je to jej chyba a ze on proste potrebuje vela sexu a on to nemieni akceptovat tak koniec..Cize dve nevery, ale ten jeden to aspon lutoval..A ten tvoj nemam pocit ze by lutoval, este sa sprava ako pan situacie..A potom vsetkom co si prenho urobila..A myslim ze ani on s rozchodom nepocita, je si tebou prilis isty, ze by si ho nenechala..Preto aj tie ultimata a poziadavky od neho.. Skonci to..

erikus

nashira, ked si to tak pozeram, je to ako zo zenskeho casopisu. Podla predlohy ktoru uz prezilo tisice zien.
Nikdy som sa s takymito vecami nikomu nezdöverovala, ani najlepsej kamaratke. Som toho nazoru ze co je v rodine, ma zostat aj v rodine.
Ale uz to nedokazem dusit v sebe . Nasi vedia len minimum, nepovedala som to nikomu, nechcela som aby vedeli vsetko. Vidia ako sa trapim, mozno som chcela chranit aj manzela, verila som ze to prejde.Nechcem akceptovat pravdu, je to vsetko moc bolestive

nashira

Ja som tiez myslela ,ze s mojim prvym manzelom zostarneme spolu.Ale nestalo sa to.Som druhy krat vydata a je to lepsie.....,ale uz niesom naivna.Zivot je cesta.Clovek do prvej lasky do prveho manzelstva vlozi vsetku svoju uprimnost vieru a lasku.Preto sa hovorí ,ze nikdy nieje prva laska druhy krat.Potom sklamanie je o to vacsie ked to vsetko padne,pospiní sa ....to co sme si mysleli ,ze je svate.

nashira

Erikus....to je fakt smutne.Som sa skusila na to pozriet s nadhladom.Ale cim viac pises tak je to smutnejsie.Si spominam co som citila ja v takej chvily.....Urcite potrebujes podporu.Len sa priprav aj na negativne reakcie tu.

erikus

Nina 35, vies co je najhorsie, pracujeme spolu v jednej firme a robil mi to za chrbtom. Sedime tam vsetci traja. Pri cigaretke sa riesia ine veci, ja nefajcim, tak som von nechodila. A ked sa s nou bozkaval, bol to fir.vecierok, ja som tam nebola lebo som bola chora. Nemam pocit ze by som sa mu nevenovala, mozno ma mal az dost!
Vsetko bolo pre neho nove, nove kolegyne, nova praca, nove byvanie, myslim ze nevedel co vöbec chce.
Este vcera som si myslela ze to viem, ze chce nas dve, ale potom pride podgurazeny a cak! Rozhodnutie ktore ma sokovalo