Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krive nozky :(

veronika

pocuj ty si vazne sibnuta? prepac z aten vyraz? ale nic ine ta netrapi len tvoje ak$oze krive(pritom su uplne normalne, nicim nevybocujuce z priemeru)nohy? a co by si riesila neskor, kebyze nahodou nemozes chodit?? vsak bud rada, ze ta nesu..ach jaj, vy nastrocni riesite take kraviny.....

hellohello

dakujem pekne :) aspon trosku si mi dvihla sebavedomie :) sice je to tazke, si to nevsimat, ale co uz. sme taki, aki sme. uz sa to zmenit neda, nic sa s tym neda robit nom. :(

catherin

Podla mna mas pekne nohy aj ja by som take chcela. Radsej hentake malilinko krive ako ja ked mam zasa cudne obrastene tukom kolena.(lytka mam pekne) a tiez preto nenosim sortky ani sukne len tristvrtove nohavice. Ty si v pohode mozes dat kratku suknu.FAKT!

[zruseny12]

mas pekne tvarovane nohy,len trochu krive,ale prave tym ,ze ich mas pekne tvarom tak to sa strati....nemysli uz na to...aj tak tym nic nevyriesis,lebo krive nohy sa nedaju napravit a ty sa zbytocne trapis...

[zruseny12]

ale,az take krive ich nemas...len mysli v meste na nieco ine...a nie nea to ako si ich niekto obzera...nezabudaj,kolko ludi tolko chuti...

hellohello

dakujem moc :) no mne nie, neviem preco :( hanbim sa chodit po meste v kratkej sukni, v kratasoch. ale inak sa to ani v tomto teple neda :( vsade, kam sa pohnem, mam pocit, ze kazdy si obzera moje krive nohy :( cim to je? ani moji rodicia, ani stari rodicia nemaju krive nohy :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krive nozky :( - Fórum - ZDRAVIE.sk