som strateny pripad???

Príspevok v téme: som strateny pripad???
jo-jo

potrebujem schudnut a to radikalne!:((pred rokom som zacala chudnut s schudla som vyse 10kil.nie vsak nejakou dietou,ale zdravym a pravidelnym jedenim.nejedla som sladke,vyprazane,mastne.vsetko bolo super az som si jedneho dna povedala,ze som natolko chuda,ze jedna sladkost denne ma nezabije.no to bola chyba-takto som vydrzala 2mesiace,ale teraz sa nedokazam v jedeni sladkosti zadrzat.najhorsie je,ze sa pomaly ale isto dostavam k starej hmotnosti a som z toho totalne zufala:-(((akoto to,ze urcite obdobie mi chutilo vsetko zdravucke a sladkosti som nepotrebovala a teraz sa to cele obratilo:-(mam este nejaku sancu sa vratit naspat???ked chcem zasa zit zdravo je predtym potrebny nejaky detox tela-post???

jarka43

Detox a podobné veci neodporúčam. Naštuduj si o chudnutí všetko dostupné a potom začni systematicky na sebe pracovať. A ak sa nevieš zbaviť chuti na sladkostiach, viac nájdeš tu: -odkaz odstránený-

jo-jo

miery som si nikdy nemerala,pretoze to ci som pribrala/schudla vidim hlvne na obleceni a vahe...predtym nez som schudla som mala 67kg

micro9131

pozrite www.vitalgarden.sk, pomoze vam nastartovat metabolizmus a aj ked si sem tam zamaskrtite priberat nebudete. Su to novinky z USA a naozaj funguju

jo-jo

to som uz skusala,ze som si miesto sladkosti dala susene,alebo cerstve ovocie.vydrzalo mi to tal vyse tyzdna,ale potom som do toho zasa hupla spat:-(totiz ja neviem vydrzat bez cokolady:-(

Swaygirl

ja mam rovnaky problem...taky som schudla minuly rok..lenze prisli sme na dovolenku...a tak dam si kolacik..pak dva tri...a po dovolenke som sa nevedela vpratat do koze co sa tyka sladkeho...musis si proste povedat nie..a vydrzat to..daj si kusok ovocia..ver ze to velmi pomaha..a na dalsi den si povies..tak ked uz som vydrzala vcera tak aj dneska...a po case ti sladke ani nepojde na chut..ja som sa kedysika ked som mala 11-12nevedela dojest chipsov a krekrov a vseljakych tych blbosti...musela som ale schudnut...a odvtedy to jednoducho nejem..ale ani mi to na chut nejde..aj ked sme na chate..dam si tak maximalne tycinky lebo tie nie su az take tucne ako chipsy(to som len pocula-nemam overene)vyborne su namiesto sladkeho susene hrozienke..ale nie zasa tona..i ked ony su take sladke ze ich clovek ani vela zjest nedokaze..a ece jedna rada...ja to tak robim teraz..ked mam chut na daco sladke...napr na daku tycinku...ta sa zamyslim kolko ma kalorii..a idem na tu urcitu dobu na bicykel aby som to najprv spalila az potom zjedla...ale ked uz mam po bicyklovani mam zo seba taky dobry pocit ze uz o sladkom neni ani reci:D