Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako stesa citili, ked ste zacali s priatelom/priatelkou zit?

Príspevok v téme: Ako stesa citili, ked ste zacali s priatelom/priatelkou zit?
rennka

S priatelom sme spolu 4 roky, velmi sa lubime..Uz strasne dlho sme planovali, ze budeme spolu byvat..,ako si zariadime byt, ako sa na to strasne tesime..Teraz sa nam konecne rysuje byt..a zda sa mi ze priatel ma z toho take zmiesane pocity, akoby sa uz ani netesil..ale skor obaval starosti, ktore to prinesie..Ako ste sa citili vy, ked ste sa mali s vasou polovockou zobrat alebo spolu zacat byvat?Tiez ste zacali mat zmiesane pocity alebo dokonca pochybovat c to vlastne chcete?

tita

tak mali sme to finančne vyrátané, aby to ako tak vychádzalo... žijeme od výplaty do výplaty, ale nemôže nám to pokaziť radosť z nášho krásneho bytíku... jasná vec, že sa niekedy hádame kvôli peniazom. Ale vždy sa upokojíme a usporiadame si priority

rennka

Dakujem za nazory..Mirka, priatel tiez chce zacat spolu byvat..doma praveze nema luxus, byva iba s otcom, a praveze vari,aj vsetko si robi sam..sem tam daco urobi jeho otec..Myslim, ze mozno sa skor obava otazky financii, ako to budeme zvladat, ze uz si nebude moc t dovolit veci na ake je zvyknuty a tak..Ale to su len moje dohady, pytala som sa ho na to..a priznal ze ma take zmiesane pocity z toho, ale ze to z toho ze budu starosti a zmena a tak, ale ze som mnou chce byvat a lubi ma..a ze sa o tom nechce rozpravat..(On je dost uzavrety, moc o pocitoch nerozprava)..
A vek-ja 24, on bude mat 27..
Tita, nebala si sa alebo on, ako to financne zvladnete, ci nenastanu hadky kvoli nedostatku penazi a tak?
My sa obaja strasne tesime, ved o tom snivame uz strasne dlho..mame uz hadam kazdu izbu naplanovanu ako bude vyzerat..Len ono je to tak ze so snami nie su starosti, ale s realitou ano..
Frontman, ja si to co si povedal hovorim denne :D..
SHAKTI, no praveze on sa o tom nechce moc rozpravat..Myslim si ale, ze si rozumieme, je tu aj ucta a dovera, tak ze so spolocnym byvanim by nemal byt problem..

teaa

moja kamoška ide s chlapom bývať po 4 rokoch myslím... a zrazu si vraví: "je toto muž s ktorým chcem naozaj žiť? môj posledný chlap? už sa nikdy nezaľúbim?" a pod.... tak možno toto si aj ten tvoj hovorí (dohady)

DESmodka

rennka, on sa toho vobec nebal, uplne sa tesil ked sa naskytla moznost kupit byt, to len z mojej strany tie pocity... bala som sa ake to bude, ci som urobila dobre a take hluposti, ale postupom casu ma to preslo a je to super... teraz sa tesim a uz chcem aby sme tam boli :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako stesa citili, ked ste zacali s priatelom/priatelkou zit? - Fórum - ZDRAVIE.sk