Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrobky GLISS KUR

sonka

lenulka... nedá sa povedať, kt. je lepšia, lebo každá je určená na iný typ vlasov a čo je lepšie pre mňa nemusí bYť zas lepšie tebe, tak tvoja otázka nie je úplne správne položená, no ja používam žltú radu a som spokojná.

sonka

pavla21... no áno, v Nemecku majú ževraj super výrobky gliss kur. Kamoška mi vravela, že mala z tamade šampón na uhladenie účesu a uhladilo jej to vlásky tak krásne ako nič iné. Tak naozaj škoda.

veverqua

No mam trosku opacnu skusenost ako Sonka, co sa tyka pouzivania tej istej znacky na vsetko. Totiz, ja som bola tiez pozitivne naklonena Gliss Kur, ale len do tej doby, kym som pouzivala bud len balzam od nich po sampone inej znacky, alebo len sampon. Teraz som ich skombinovala, tj, mam aj sampon aj balzam tej istej rady Gliss Kur, konkretne pre ziariacu blond, a s vysledkom som mierne sklamana. Umyla som si v tejto kombinacii vlasy asi dvakrat a vzdala som to. Vlasy som mala akesi divne, prilis sa nadnasali a vykrucali na vsetky strany. Proste upravit ich bol fakt problem. A tak som sa teraz opat vratila k taktike, ze v procese umyvania vzdy pouzijem len jeden vyrobok Gliss Kur, potom som spokojna.

pavla21

ja pouzivam gliss kur dost dlho a myslim si ze skutocne skvely .mam cely rad a mrzi ma ze u nas niesu v predaji vyrobky ake su v nemecku.je to skoda

sonka

J agliss kur používam dlho a som spokojná, ale poradím ti, používaj len rad jednej koznetiky a nestrieda prípravky, keď sa rozhodneš pre gliss kus, tak si už kúp celý rad tej kozmetiky.

asaasda

ja mam glis kur na roztiepene konceky a dlhe namahave vlasy (sampon,kura,balzam)... co ja viem,mala som spustu vyrobkov, nemozem povedat ze su zle, celkom fajn, ale aj tie predtym co som mala boli dobre(niektore), fakt velky rozdiel medzi nimi nie je... ale ak mas suche vlasy, poradim ti, umy si ich samponom loreal na uhladenie ucesu s nejakym olejom je (je lepsi ako glis kur), a po umyti si do vlasov daj kusocekk oleja z Avonu (oranzovy/zeleny) ale pozor fakt len malinko, a nakoniec balzam GLIS KUR na dlhe namahane vlasy a rozstiepene konceky... mam to odskusane, je to super.... uz dlho som nevedela prist na to ako by moje vlasy mali aspon aky-taky tvar, doteraz boli stale rozcuchane no proste hroza... toto pomaha, len treba vediet co, v akom mnozstve aby si potom nemala vlasy mastne.... to je vsetko... pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrobky GLISS KUR - Fórum - ZDRAVIE.sk