Od zajtra chudnem !!

kkvietok

Ahojte baby..od zajtra sa pridavam ku vam..tiez chcem a potrebujem schudnut,lebo je to so mnou uz zufale :(...este som si nestihla precitat vsetky prispevky ale prave idem na to..mozno najdem nejake dobre typy na chudnutie :)

achhh jaajjjjjjj

ahojte, musim zact chudnut!!! uz od ZAJTRA , rozhodla osm sa po siestej nepapat, nebduem jest masne veci, ani biele pecivo, bduem vela cvicit, a vela zeleniny a ovocoia, ale osm doslova TLSTA nenavidim svoje telo, FUJ!!! sm nervozna z toho ako som rpibrala:(:(:(:( som na nervy!!!

majka_

no ja uz 3. den drzim dietku, tak dufam, ze schudnem pekne. mam cas do septembra. dovtedy chcem schudnut tak na 68 kg (co znamena dat dole 11 kg).

cloe007

akoze ja mam mrkvu riadne rada...hlavne nastruhanu...ale nie vzdy ju doma mame :) my skor sladke, bo mame krpate decko v rodine...chapes :D

talia

No baby mne to nejako nejde, stále mám chuť na sladké a cítim sa hladná, hoci jem malé porcie a päťkrát denne a vypijem tri litre vody

miselka

no pre mna sa ucenie skonci hadam az v polovici jula. ak vobec vtedy. ja sa moc ani neprejedam. nic nejem ako to pises, ze musis stale nieco jest