Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

sisina

mariaa: vdaka za info o tej stranke.
touareg:myslim si, ze mas pravdu, tiez som si to vsimla (myslim barbinku)
A este nesuhlasim s nazorom, ze akupunktura je hlupost. Je to predsa liecebna metoda stara vraj 6000 rokov, kde my sme vtedy boli? Cinania uz vtedy liecili tymto spodobom a nejake tabletky urcite nepoznali...

voda007

ele to je fascinujuce, daj mi prosim daku stranku, kde to najdem :)
ja ti verim, moze byt, len to nie je sluch, reaguje na mechanicke vlnenie (proste je to vyzika)... na to aby sme mohli povedat, ze nieco, niekto pocuje, je treba viac :) .. no a eset ten zrak?..aj to ma zaujma :)
ano renca, tazko niekedy povedat a usudit z tohoto tu, kto ma pravdu a nielen tu, celkovo, nazory vo vede sa lisia....

barbinka

touareg: tak si to prečítaj ešte raz a zistíš, že ja som sa damiana pýtala len toľko, že aké má vzdelanie. a nielen ja, ale aj ostatní. ja ti nebudem nadávať, nemám prečo. ani si ma neurazil. keď napíšeš normálne svoj názor, nemám nič proti. nestojím o to, aby si ma mal rád. a asi si čítal len dve témy na tomto fóre, kde som mala konflikty. tá jedna bola s tou sim kartou, ktorá sem nepatrila a tá druhá bola o interupcii, kde som bola proti. a na tejto téme dochádzalo k osobným útokom, ale nie z mojej strany. myslím, že máš nedostatok informácií, tak sa čudujem, že vôbec niečo také sem vyťahuješ.

RNG

ele, ako povodne fyzik som o podobnych pokysoch pocul uz desatrocia. Dokonca aj tzv textyrizovanie vody, ktora je naliata na rozne krystaly.
Celkove ale nikto nema seriozne a reprodukovatelne pokusy, kde by bolo jasne dokazane pozitivny zdravotny ucinok.
Takze zatial to v mojom slovniku patri medzi kuriozity, nie naozajstne navody ako prispiet ku zdraviu.
Tak ako rozne visace krystaly po bytoch "usmernujuce tok energii" a podobne.
Samozrejme ze, ked na to veris, je to naozaj ucinne(placebo efekt, podobne ako cukrove pilulky a vacsina homeopatickych prostriedkov)

rencaa

skutocnost je taka, ze ak aj niekto hovori nieco ine ako si myslime, moze mat, bohuzial alebo nastastie (vyberte si) PRAVDU.

ele

Istý japonský vedec vyše 10 rokov experimentuje s vodou. Pokusy robil na na kvapkách zmrazených na mínus 25 stupňov Celzia. Vodu po mikroskopom fotografoval a robil fascinujúce snímky. Ak vzorka bola pred zmrazením v blízkosti reproduktora, z ktorého znel Vivaldi, kryštál bol úplne iný, ak keď " počúvala" techno. V laboratóriu fotili aj vodu, ktorej predtým ukázali rôzne lístky s rôznymi nápismi. Pri slove " duša" vznikol nádherný kryštál. Slovo " hlupák" nedokázalo vytvoriť kryštalickú podobu. Voda bolestne reagovala aj na zvuk mobilu v jej blízkosti, smutne pôsobila keď ju odobrali z mestského vodovodu, ale pekný kryštálik dal horský prameň. Každá voda obsahuje určité informácie, keď ju pijeme prijímame ich.
Rozmýšľam ako by voda reagovala na lístok s nápisom voda007.

touareg

barbinka,už mi neda na teba nereagovať, ale jednoducho musim.Chcel som už v inom fore, ale akosi mi to nedalo a mávol som nad tým rukov,ale teVšimol som si, že všade tam, kde sa objaví tvoje meno, nastanu problémy, proste v ktorejkoľvek teme, kde nastupiš TY, tak všade vyvolaš hadku.Urážaš,ponižuješ a arogantne sa spravaš ku ludom.Stale pri akejkoľvek teme, kde sa zapojíš si nájdeš niekoho, do ktorého/aj viacerých/ sa začneš navážať a utočiť.Je to na zamyslenie.Ešte som nevidel ani jeden prispevok, kde si sa objavila TY,si nedokázala pisať tvoje názory ako všetci ostatní-inteligentný ľudia a to v pohode a bez zbytočných konfliktov.Všade sa iba škriepiš a urážaš iných.Nepoznám ťa, ani nevien kto si/chvalabohu/, ale z tvojich reakcií si viem o tebe spraviť mienku.A to my stačí.A teraz sa začni po tomto mojom vyjadrení navážať do mňa.Sorry, ale musel som sa na tvoju osobu už konečne vyjadriť.
A nabuduce, keď mi budeš chcieť niečo povedať, prosim ťa, nevypisuj mi tvoje nazory na moj e-mail / nezaujímaju ma/keď ťa o to neprosím.Keď niečo budeš mať na mňa a ostatných, daj to na tuto stranku.Veď na to je.Či sa za niečo hanbíš?Inak už mi nebudeš pisať, lebo koli tebe som si zrušil pristup na e-mail.

voda007

diky RNG toto bol pekny prispevok, len si rovno mohol napisat, ze problemmom su zese financie... vsetko je dnes o tom istom :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO - Fórum - ZDRAVIE.sk