Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

robbie56

Konecne som sa prepasoval cez tie stranky :)
Niekde bolo spomenute o "inteligentnej" vode, ze krystali vody reaguju na emocie(ci uz hudbu, alebo meditaciu), tak prispejem aspon linkom kde sa o tom da dozvediet viac:
ENG:
www.spiritofmaat.com
RUS:
www.spiritofmaat.ru
Ta ruska stranka skor pre "kosu" ;) malo by to byt o tom istom, len preklad ...

[zruseny12]

renca,tiez som tak rozmyslala,,ze tu jednu hodinu by som vynechala vodu,ale beriem pocas jedla doplnky a take ,ze musis dost pit vody,lebo sa riedia vodou tak ako teraz...

[zruseny12]

sisina,tiez som to pocula a ja som si to sama takto naordinivala,lebo sama mam v tom chaos...pocula som,ze ked vela vody narza clovek vypije je tiez zle...takto som si to naordinovala ja ,ze to bude pravidelne...ked vsade pisu a hovoria inak,niekde zase hovoria,ze voda podporuje travenie....:0((((.....

sisina

Casto tu citam-kazdu hodinu vypit pohar vody, no rozmyslam nad tym , nanerusi to spravne travenie? Minule som citala rozhovor s Dr.Milosom Bubanom a on neodporuca pit tesne pred jedlom, vraj sa rozriedi zaludocna kyselina a potom zle travi, a ani po jedle neodporuca, (nie tesne, ale neskor,) lebo potrava je uz v zaludku natravena a kto sa vtedy napije, vraj tu potravu doslova splachne dalej a tak ostane nestravena a nevyuzita organizmom...a odchadza prec z tela. Takze kedy mam potom vlastne jest, alebo pit?...:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.