Som tučná?

gulka22

Si vo veku,kedy dospievaš, a ked sa ti zda že maš velke boky,alebo stehna či zadok,tak praveže nie, Začínaš sa stávať ženou,dostaneš menštruáciu,zväčšia sa ti prsia a priberieš, nie si tučná,praveže ti cchem povedať,ked začneš chodievať s chlapcami vonku a ne prechadzky,začneš randiť,tak chclapci ta budu cchiet taku aka si. a ja si mylsim že každá žena musí mať aj cici a le aj rici:O))) mysli na to.. nechudni ,začni trebarz naozaj športovať, športom sa predca nepribera. a ani nechudne,praveže sa spevni perfektne postava a ked športuješ sa hovori-v zdravom tele zdravy duch.alebo začni sa venovať určitým koničkom, alebo si kupte domace zvieratko.psa , mačku aby si nemyslela na to že sa ti niečo na sebe nepáči, čítaj knihu,nájdi si kamaratku, poviem ti , ýe nieje doležite ako človek vyzera.najdoležitejčia krása je v vo vnutri v človeku,

gulka12

Ahoj,chem ti povedat ,ze niesi tučna, to sa ti len zdá.. si momentalne vo veku kedy by si mala praveže veľa jesť -vitaminov a trošku pribrat,aby sa ti nezačali prejavovať ine zdravotne problemy, viem , ze si mysliš že ti tu budem pisať blbosti a budeš si robit po svojom,no na svoju vyšku si privelmi chudá,mala by si vážiť okolo 10kg navyše čiže tvoja váha k tvojej výške by mala byť 65kg a nie tolko kolko maš teraz, praveze si myslim že si chudulinka.... a určite musim byť aj kočka... maš 14 rokov, tak važiš akurát, si momentalne v období,ktore sa vola PUBERTA- a ta robi to že nas cche poštvať proti nám,a preto sa nam zdá,že sme tučne, škarede,mavame vyražky na tvári, ale zamysli sa a porozmyšlaj nad tym, či su aj doležitejsie veci ako pozerat do zrkadla a pytat sa v zrkadle ci som pekne? som tučna? --- to si iba my ženy myslime,ale v skutočnocti je každá,žena pekná.ale nesmie sa poddavat, musis si verit.... dufam ze som ta niejako povzbudila a zacnes trosku priberat...

lenoSimo

Ja mám 16 rokov, 165 cm a 51 kg... a citim sa tučná. rozhodla som sa že začnem športovat aby som schudla. ale bojim sa toho. bojim sa. že schudnem vela a nebudem vedet s tým prestat. pred rokom som mala bulimiu. teraz ju už nemám. :/

silvus28

elisimo.MT> nie, nezastavíš sa keď budeš mať 50 kíl, ale 30, a možno ani to nie...však to je závislosť, sama to poznám...

jajka001_

pusate, chod na liecenie, zver sa do ruk lekarom, lebo sama to nezvladnes. chod cim skor, nestracaj cas, uz si s tym zabila privela casu...pamatam si ta ked si sem pisala pred par rokmi este s anorexiou

xdanielax

ellisimo,
najprv si nieco nastuduj o tom ako sa chudne a nezacni si namyslat ze po chvili sportovania budes mat svaly!!
a rovnako si nastuduj co sa ti stane ked budes hentak este chvilu pokracovat.
si len leniva a pohodlna .. a hlupa, ked sa dobrovolne das na hento.
Len tak dalej. Tes sa co z teba bude.

ellisimo.MT

Mne vsetci radili, aby som zacala sportovat, ak chcem chudnut... mam 165 cm a mala som 58/59 kilogramov. Citim sa byt stale strasne tucna... hlavne na stehnach, zadku a bruchu, fuj :( tak som prestala sediet za pocitacom a chodila som na korcule, byciklovat, behat, ale zacala som mat strach ze mi z toho narastie svalstvo alebo co..a bude to este horsie a tucnejsie :/ tak som prestala jest. A to mi pomaha viac ako sportovat alebo cvicit. Uz su to vyse dva tyzdne :) jedavam IBA ranajky. A zastavim sa az ked budem mat 50 :) momentalne som na 54 :)

pusatee

ja mam 20r 157cm a cca 70kg a citim sa najtucnejsa uplne ako prasa a beznadejne ze sa mi uz tentoraz nikdy nepodari schudnut pri tej bulimii a ze to pojde stale hore hore horeee az na 100kg a potom sa ZABIJEM hoci aj teras uz nad tym rozmyslam:(