Som tučná?

LLLenka

mám 200 cm a 33 kg......som tucna prosim napiste mi...ale mam strasne velke stehna!!!!!!!!!!!

kokoooos...toto je choré!!!!!!!!!sa spametajte anooo vsetky ste tucne obezne!!!!!!!!!!!!!!!!!neukazujte sa ani

sbear

Pre: LuLuCinka209

ja mam 166cm a vazim 51 kg, je to vaha s ktoru sa citim ok, uplne nasuper

Avsak, ked schudnem co i len pol kila, citim sa unavena, hned nachladnem... Furt si musim davat pozor, aby som neschudla ale nechcem ani pribrat.

Kazdy ma svoju idealnu vahu danu geneticky. Treba si ju najst a udrzovat cely zivot.
Nehovorim, tak ako ja, stale sa vazit. 1kg +- udrziavat

zuzka_trdlo

ide o to aky su to muzi,ktori posudzuju zenu podla vahy-takeho by som teda nechcela....
subjektivne si myslim ze chlapom sa pacia chude zeny,dokonale tela(ved baby priznajme si ktorej z nas sa nepaci pekne vyrysovany chlap...) ale ked uz ide o lasku,o to s kym chcu prezit svoj zivot, koho chcu za matku svojich deti neriadia sa cislom na vahe ale vyberaju si zdrave a vyrovnane zeny

angela85

hilary, je to pravda, ze niektory muzi chcu mat pri sebe dokonale baby. ale mnohe zeny chudnu aj ked maju priatela, ktory mal rad aj tie ich sunky, tie baby su proste neni spokojne s tym ako vyzeraju, maju predstavu, ze len ked ti trcia kosti si krasne stihla, tu ide v prvom rade o ich pohlad na krasu a samych seba. a preco by mali byt zeny s takym muzom, ktory je s nimi len pre ich dokonale postavy

hillary

mata no neviem ja poznam milion muzov co nenavidia tuk tym nehovorim ze to je zdrave ani nic ale poznam viacej muzov co maju radi vychtliny ako zdrave babe a uz len to nuti tie dievcata byt stale chudsie a chudsie
silvus ahoj , je to fakt malo :( som myslela ze si na dobrej ceste ked si kedysi pisala si pamatam

evcca

niektore baby sa tu len chvalia svojimi kostami a snazia sa byt cislo 1 vo vychudnutosti, co naramne posilnuje ich chore EGO.