Som tučná?

hraskulca

preboha co tu riesite..mam 19..vyska 165cm a teraz som pribrala na 55-56kg....a citim sa v pohode...chalanom sa to tiez paci tak co,nemusime byt vsetky spajdlicky nie? :)

Alica 29

Ahojte,mam 18 vazim 49 kil pri vyske asi 161 necitim sa dobre citim sa tucna,chcela by som schudnut.Snazim sa cvicit ale mam bolesti v oblasti panvy vzdy ked sa postavim(zhorsilo sa to odkedy sa snazim cvicit) dokonca sa mi zda ze sa mi vobec netvoria svaly citim sa ochabnuta.Hambim sa za seba.

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evalacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evelacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

simusiqqq

arktida147

53-54 kg a más 175cm ja si myslim ze musis byt riadne chuda mohlhlaby si pribrat este take 5 kg...ja was nepochopim a este sa pitate ci ste tucne noo tak totoo wazne mate w hlawe neporiadok......

annalyne

ja som 20 rocna 158 cm a 50 kg. Ibaze nejde o to kolko vazim ide o to ako vyzeram a ako sa citim!!!!! To je to najstrasnejsie! Z toho ma ide porazit!

Elwine

je fakt ze ak trpi anorexiou kratsie obdobie, tak telo zije zo zasob, ktore si pocas zivota nahromadilo... ja som mala aj po roku hladovania krvne vysledky priam ukazkove, aj co sa tukov a cholesterolu tyka...