Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biela hmota pod predkozkou

niesomrobot

Ja mam hnis pod predkozkou uz dlhsie a neriesil som to... moze to byt aj 10 rokov lahostajnosti voci tomu. Je cas nieco s nim spravit. Ak si ho vycistim mozem mat deti? Ked som bol maly davali mi do kupela repik lekarsky, rastie bezne na slovensku...

Michal 25

Aj ja som to mal a potom zistil že mastička CANESTENE je nato najlepšia !!!!!!! ale nieje to ževraj nič hrozne, mi vravel doktor,že je to iba taka hmota aby sa nam nevysušoval penis.

3333333

Proč z toho máte obavy ? je to obyčejná špína která se utváří zcela běžně. Resp. kdyby se nám to tam nevytvářelo máme žalud jako mini kuličku vyžranou xD. Je to jako když máte řetěz také potřebuje mazivo aby se to celý nez.... Jenže příroda myslela dobředu a věděla že my si to budem mýt tak se to tam hold tvoří furt a furt a furt ... nehledejte v tom nic zvláštního ;)

peter pan

normal
09.11.2007 12:19

"Castym umyvanim a pouzivanim agresivnych mydiel, resp mydiel vo vseobecnosti sa tento priestor pod predkozkou este vyraznejsie drazdi a vysusuje, a nici sa prirodzene prostredie. Tym padom si telo produkuje este viac ochrannych latok, aby vyrovnalo prirodzene prostredie."

Mozno by mi tie jeho ochranne latky pomohli zlepsit akne...

Medka

Chlapci vyskušajte gel na intimnu hygienu pre ženy , najlepšie Seba med. Ten vam určite doda dokonalu čistotu a sviežosť na 24 hodin. Lebo pod predkožkou mate podobne citlivu kožu ako my baby na \\\"pyštekoch\\\", a ked použivate mydla alebo iba čistu vodu tak vam to meni ph. Lebo ta čista voda nie je čistou vodou je tam veľa chloru.

kaamo130

Nertelson:Mas ten tvaroh pod predkozkou,obcas aj ja. Pravidelne si umyvaj ho vlaznou vodou.Ak nebudes potom sati moze zapalit ta predkozka....

:DDD

lol :DDD tvaroh mate na zaludi ? :D to je divne :D ale ne ja ho mam ties ale mam dost citlivy zalud omg len nedavno som si prvy krat vysunul tu predkozku a som mla dajaky citlivy zalud to kazdy ho ma takeho citliveho ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biela hmota pod predkozkou - Fórum - ZDRAVIE.sk