Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvy krat sex

6440532

linduska--moja znama mala kramy este tri mesiace potom co uz bola tehotna takze na tvojom mieste by som sa tak neradoval, ale drzim prsty

linduška

babenka?..ja som na tom rovnako...bojim sa fest...20-23.6 mam dostat kramy ak ich nedostanem asi zosaliem chcem ist ku gynekologovi no bojim sa...a tak isto sa bojim kupit si test...asi by som sa tri hodiny pred tym modlila kym by som si ho zrobila...nevystriekal sa do mna ...no ak mu nahodou uslo ....tak neviem no...mam ale cudny pocit casto chodivam na WC ..a bolia ma prsia... niekedy citim aj nevolnost..a ide na mna unava...nejem vela praveze menej ...od sexu su asi 2 tyzdne...ak dostanem kramy budem strasne stastna...a do buducnosti len s ochranou...

dd

ja neviem, co sa cudujete, ze sa tu nad tym vacsina pohorsuje, ked tu vypisuju 14-15 rocne deti temy, ci mozu byt tehotne..??ano, babatka su velmi super, tiez mam jedno, ale ked ma babatko dieta, ktore ledva vyslo zakladnu skolu..hmmm...skuste si to predstavit mile dievcata..ze by ste zrazu mali byt matky..???dieta totiz nie je babika, ktora ked vas omrzi, tak ju odlozite, vypnete..dieta potrebuje rodicov 24h 7dni v tyzdni...

killka

Jeej, ten zaver sa mi pacil. Konecne niekto, kto hned neodcudzuje. A kto sa na to aj pozrie. Neviem, ci to autorke pomoze, ale pre mna o bol prvy pekny komentar, co som tu citala.

idara

troska teorie ....
pearl index = pravdepodobnost ze zena otehotnie za rok pouzivania nejakej antik. metody ...
ak mu uslo ... 85% pravdepodobnost (pozor, udaj plati ak by ste to tak robili cely rok!)
ak mu neuslo ... 4-27%
Teraz lepsie spravy:
pri jednom raze bez akejkolvek ochrany .. cca. 30%, cize typujem ak sa c.interuptus podaril, 1,5-10% pravdepodobnost ... co nie je az tak hrozne, ale nabuduce by to asi nebolo dobre znovu riskovat(zalezi samozrejme aj od fazy cyklu .. ak to bolo cca. v strede, pravdepodobnost sa zvysuje) p.s. ale bábätka su super! a milovat sa je najlepsie s chlapcom ktoreho milujes

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvy krat sex - Fórum - ZDRAVIE.sk