Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvy krat sex surnepotrebujem radu pls

jeny

podľa mňa ješ zo strachu, kúp si test a nabudúce sa informuj o ochrane pred otehotnením u lekára-gynekológa a nie u sexu-chtivého mládenca, a neboj nikto učený z neba nespadol, len sa nehanbi pýtať lekára. A daj bacha na prenosné pohlavné choroby o ktorých tvoj frajer nemusí vedieť !!!

blbynapad

VIE KEDY HO VYTIAHNUT???? aj pred tym moze vypustit male mnozstvo spermii a ty ich nebudes ani citit, bola by som zvedava ci ten sex si si aj uzila ale len stresovala pocas neho, preboha dieta, najprv sa informuj a potom sexuj - alebo nesexuj vobec, si rozum potratila?nechcem byt za tvoju matkuale ked nechces byt tehotna TAK SI KRUCINAL DAVAJTE POZOR. Chod si zrobit test a nevypisuj druhykrat blbosti na fora, lebo budes vediet co za debilinu si spravila.

moniqa87

decka, kedy sa to uz naucite? najprv sa informovat a az potom sexovat...
to ze vela jes je asi z toho, ze sa podvedome bojis, ze si tehotna...
snad nie si, ale nabuduce maj viac rozumu a zober aspon gumu... na chlapa sa neoplati spoliehat

DESmodka

tak jasne ze citi kedy to ide na neho.. ale este predtym tiez nieco urcit pusti, nemusi byt toho vela, ale spermie to urcite obsahuje... vela ludom vychadza pretusovany sex, ale nato by som sa nespoliehala... chce to kondom alebo hak...

babenka

vies ja som zaciatocnicka a velmi tomu nerozumiem .....takze neviem ci je to pravda ze vie kedy vytiahnut a ty simyslis ze tonemoze byt pravda?

babenka

on vystriekol von ale ja som sa citila strasne mokra ja viem ze bez ochrany to nejde aleon tvrdil ze on vie ze kedy ma vytiahnut ja som chcela vediet ze ci je to mozne ze velajem odvtedy

DESmodka

naco sexujes bez gumy?? stale dookola tie iste problemy.. som tehotna?? sak sa uz raz naucte ze ked si chcete uzivat, tak to chce aj nejaku ochranu... a ako to ze nevies ci sa do teba spravil??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvy krat sex surnepotrebujem radu pls - Fórum - ZDRAVIE.sk