Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????

Príspevok v téme: ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????
inkous

Ahojte, chcem sa vas spytat, ze ako by ste reagovali, kebyze mate byvalu priatelku, s ktorou ste sa rozisli pred par mesiacmi a ked ste sa s nou rozisli tak by prisla s tym ze je tehotna, nijak vam to vsak nedokazala (teda neukazala tehotensku knizku ani potvrdenie od lekara) potom povedala, ze bola na potrate a zacala si pytat peniaze.. neustale vyvolava z roznych cisiel(50 hovorov denne), chodi zvonit domov, pri nahodnom stretnuti robi sceny, pise maily a az prenasleduje po chodniku..co robit?

radana

inkous,tak potom je naozaj len jedna pomoc,ked ta bude slovne napadat na verejnosti...treba zavolat policiu a hotovo.A myslim,ze ju to hned prejde ako psa motor ako sa hovori...

kamoska

po tom vsetkom, co sa tu napisalo, by som asi riesila situaciu tak, ze ja by som jej zavolala a dohodla si s nou, ze o co jej ide, ci jej ide iba o tych 5000.Ak ano, tak by som s nou isla ku gynekologovi a keby to potvrdil, tak by som jej poštovou poukážkou (aby bol doklad) poslala 5,000. A tym by som to brala za vybavene.

nashira

Ty si musis upratat v hlavicke ,ze aj keby bola na potrate bolo to jej rozhodnutie.A mozes to uzavret ,ze je chora.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa zbavit prenasledovania od byvalej???? - Fórum - ZDRAVIE.sk