ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????

Príspevok v téme: ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????
inkous

Ahojte, chcem sa vas spytat, ze ako by ste reagovali, kebyze mate byvalu priatelku, s ktorou ste sa rozisli pred par mesiacmi a ked ste sa s nou rozisli tak by prisla s tym ze je tehotna, nijak vam to vsak nedokazala (teda neukazala tehotensku knizku ani potvrdenie od lekara) potom povedala, ze bola na potrate a zacala si pytat peniaze.. neustale vyvolava z roznych cisiel(50 hovorov denne), chodi zvonit domov, pri nahodnom stretnuti robi sceny, pise maily a az prenasleduje po chodniku..co robit?

radana

No to trvalo dobry rok a pol.Skor by som povedala,ze ho to preslo,az jak zacal chodit s inym dievcatom.Ja som sa medzi casom vydala-este aj tam mi urobil scenu a potom to uz asi pochopil.Teraz sa sice stratavame sem-tam v meste,ale ani sa na seby nepozrieme a nie ze by sme sa este pozdravili.A ja som rada,ze je to tak,lebo bolo toho naozaj psychicky vtedy na mna moc.. :(

inkous

5000 Sk, ked som si to pytal, tak sa len smiala, obvinuje ma, ze ma z toho zdravotne problemy, ze som ju k tomu donutil a ja mam z toho len nervy..

radana

inkous,ju to casom naozaj prejde.Ja som mala taketo iste problemy este pred rokmi so svojim byvalym,ked sa celej rodine vyhrazal,ako ich vystriela,ked to nefungovalo tak sa vyhrazal,ze sa sam zastreli,potom chcel o nas pisat knihu...Ale casom ho to naozaj preslo.Ked jej ustupis a prikyvnes na jej hru,bude mat vyhrate..

kamoska

vypýtaj si doklad o zaplatení alebo choď spolu s ňou za jej gynekológom....myslím, že keď jej povieš takúto požiadavku, tak cukne.....a koľko peňazí pýta?