klíma - čo si o nej myslíte?

Príspevok v téme: klíma - čo si o nej myslíte?
barbinka

Včera som bola v nákupnom centre v Avione aj s bratom a obidvoch nás dnes bolí hrdlo. a to sa mi nestalo prvýkrát, vždy keď mám na blízko klímu, tak ma začne hrdlo hneď bolieť. mne klíma vôbec nechýba, tak prečo ostatní ľudia ju tak preferujú. myslíte si, že je to zdravé? podľa mňa určite nie, myslím, že to škodí aj kĺbom.

barbinka

ahoj radanka, no ja som stále PN, až v stredu idem do práce. ale už sa začínam aj nudiť. a ty ako?
inak ty čo robíš? myslím akú prácu vykonávaš?

eva02

Ak cestujem v horúčavách klimatickým autobusom, dostanem chrípku a užívam antibiotika. Klimatizácia je príjemná, ale zo zdravotného hľadiska mám iné skúsenosti

barbinka

no ja som brigádovala na pumpe počas celého štúdia na VŠ a vždy, keď som prišla do práce, tak som vypla klímu, keď odchádzala zapla. mne to teplo nevadí. radšej sa spotím a potom doma osprchujem ako kebyže mám byť znova chorá. no niekomu to nerobí nič, resp. si myslí, že nerobí. nozistí to až neskôr, že má problémy s kĺbami.

radana

To mas pravdu.Barbinka,musim pustit na chvilu maleho na pocitac,chce si tu cmarat a uz tu pri mne stepuje.Ved jeho to za chvilku prestane bavit a potom sa zase pripojim.Zatial prajem pekny dnik :) A uz sa vyliec,aby si mohla zase zacat sportovat naplno :DD Ahojky..

mademoiselle

barbinka, no ja pridam tiez svoj nazor. Takze v prvom rade napisem, ze klima urcite nie je zdrava,ale pre niektorych ludi je nevyhnutna. Co s atyka obchodnyhc centier, viem pochopit, preco je tam klima stale zapnuta, pred 2 rokmi som brigadovala v jednom OC a jeden tyzden nam nefungovala klima, bolo to uplne strasne, cez leto v najväcsich horucavach 12 hodin na nohach bez klimy. Ono to tak clovek, tkry ide nakupovat nepochopi,ale pracovnici co su tam 12hodin denne to isto ocenia. JA si tiez bez klimy neviem predstavit existenciu, staci, ked som v podkrovnej izbe v lete, mozu byt otvorene vsteky okna, nepomoze, je tam strasne teplo,este horise kao vonku. Co s atyka auta, tak v jednom klimu mama v druhom nemam. JA jazdim na tom bez klimy,ale v case velkych tepiel je to strasne, ked mi cely den stoji auto pred pracou alebo pred skolou a sadnem dnu, tak chytim taky sok ze dovi. Esteze nemam kozenne sedacky-ved by som s apripiekla:-)) Ale suhlasim s tym, ze by mala byt moznost, napr. na pracovisku nejakeho riesenia, lebo nie kazdemu to vyhovuje. V obchodnych centrach s amusime prisposobit, s tym nic nenarobime. Ja osobne ked mam cez leto pustenu klimu v noci , tak ma rano bolia krize, ale ja nezaspim, ked je teplo v izbe. A busom ist (MHD) cez leto je u nas samovrazda, tam klima neni a ked je narvany, tak odpadavam. KAzdemu vyhovuje nieco ine, bohuzial niektore veci nezmenis.

barbinka

no mne kekso chýba. ja som si ho obľúbila. jeho je škoda. a aj ja si myslím, že sem chodí škodiť jedna osoba pod viacerými nickmi.

radana

:-D Nie,neskakal.To sa tu vacsinou zbiera vecer.Aj tak si myslim,ze take tie uplne najhlupejsie narazky tu pise jeden clovek pod viacerymi nickmi.