klíma - čo si o nej myslíte?

Príspevok v téme: klíma - čo si o nej myslíte?
barbinka

Včera som bola v nákupnom centre v Avione aj s bratom a obidvoch nás dnes bolí hrdlo. a to sa mi nestalo prvýkrát, vždy keď mám na blízko klímu, tak ma začne hrdlo hneď bolieť. mne klíma vôbec nechýba, tak prečo ostatní ľudia ju tak preferujú. myslíte si, že je to zdravé? podľa mňa určite nie, myslím, že to škodí aj kĺbom.

radana

No v praci si asi nevyberies,je tam a hotovo.A oni sa manzela nepytaju,ci bude spustena,alebo nie.Jednoducho je tak elektronicky nastavena a hotovo.V zime vykuruje a v lete ochladzuje.Ale ja by som klimu nikdy mat nechcela.Vidim,co to robi s manzelom na klby :(

barbinka

ja by som ju nechcela ani doma, ani v práci, ani v aute. úplne by som tie výrobky stiahla z predaja, však sú škodlivé.

DESmodka

no dobre to urcite nie je.. mna chyti pravidelne nadcha v takom prostredi.. a hlavne v lete.. vonku cez 30 vnutri 18 a vyjdes von tak ta prefacka ze dovi.. ja klimu nemusim...

radana

Klbom to skodi urcite.Manzel pracuje v prostredi,kde je klima a bolievaju ho dost klby.A to iste trapi aj jeho kolegov...Ja osobne by som klimu doma mat urcite nechcela..