Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestal ma priťahovať partner

Príspevok v téme: Prestal ma priťahovať partner
teaa

Ahojte, mám obrovský problém... Žijeme s partnerom spolu dva roky, zo začiatku sme sa hrozne priťahovali, vrhali sme sa na seba. Potom sme mali dosť dlhé obdobie bez sexu (nechcem rozoberať dôvody, súvisí s partnerovým zdravím),tak ja som čakala, kým sa všetko vyrieši v jeho hlave a začneme sa opäť bozkávať, hladkať, milovať. LENŽE... medzitým som sa zaľúbila do muža, ktorý je neskutočne nežný, neskutočne ma priťahuje, sústavne myslím na milovanie s ním, na jeho dotyky. Nemilovali sme sa spolu, lebo sa to snažíme držať v hraniciach, ale neviem... A môj partner sa zrazu prebral k životu a dranká do mňa... LENŽE prestal ma priťahovať... ja som z toho na nervy... tak strašne dlho mi chýbali dotyky a bozky, že som si na to našla niekoho iného, ale viem, že chcem žiť len a len s týmto partnerom, ktorého mám. No ale priťahuje ma ten druhý. Keď ma môj priateľ bozkáva, je mi to nielen divné, ale aj nepríjemné... dotýka sa ma a ja nie som vôôôôbec vzrušená, vždy to nejako skončím, aby nedošlo ku sexu, lebo mi to je celé hrozne nepríjemné. Ale ja ho milujem a chcem s ním žiť... Mám 28 rokov, aby bolo jasné, že nie som násťročná. Nechápem, čo sa deje... som z toho na nervy... Skúste niečo poradiť, či ste niečo také zažili, len ma prosím nesúďte, kým ste nazažili to, čo ja

teaa

ahojte, ďakujem za príspevky... včera som bola s tým druhým a rozhodla som sa definitívne s tým skončiť... ale jeto náš spoločný priateľ, takže styky s ním proste prerušiť nemôžme, pre veľa vecí, patrí do našeho života. O to to bude ťažšie pre neho aj pre mňa sa s tým zrovnať. Ale hlavne sme mali s priateľom super večer, ja sama som do neho drankala a dopadlo to tak, že toľko vášne sme už dááávno nezažili. Mám pocit, že som saznova zaľúbila do muža, s ktorým žijem, čo je super a veľmi as z toho teším... akurát ma teda mrzí, že čo ten druhý, lebo on ma miluje, no ale vedel do čoho ide, bude sa stým musieť zrovnať

ella

ahojky, ja si skor myslim ze by si mala ist na dovolenku sama a ujasnila si co chces SAMA, vies ja som mala to iste sex s byvalym ma vobec. ale vobec nebavil a robili sme to lebo sme museli a poviem ti viem ako sa citis, ked uz nevies vymysliet ani vyhovorku.. takze oddychni si od oboch a popremyslaj co chces, aj ked si si ista, ze chces toho terajsieho, mozno to je len docasna kriza ale mozno je to tak, ako to tu uz bolo spominane zaciatok konca, aspon tak to bolo u mna a teraz som sto krat stastnejsia s mojim terajsim, takze tolko moj skromny nazor :))

jeeej

No teaa ak to s tým prvým myslíš vážne, tak s tým druhým preruš všetky kontakty, aby ťa to zbytočne nedráždilo. A súčasnému povedz, že máš proste také vlažné obdobie,že tým dlhým čakaním si si trochu odvykla od nežností a chce to chvíľu čas. Hlavne sa do ničoho nenúť. Snáď to pochopí, keď si ty dlho čakala, teraz môže aj on chvíľu počkať. Ja mám niekedy pocit, že s manželom už sme spolu 100 rokov, že všetka láska už vyprchala. A potom zrazu sa to zmení a zasa jeden druhého objavujeme. Sme spolu 10 rokov, z toho 5 manželia. Je to úplne normálne, všetko v živote je raz dole a raz hore. Takých kríz si ešte preskáčete ak plánujete spolu zostať.

drobec21

PRE TEAA:no ja som stymto tak isto mi sme spolu s priatelom uz 4,5roka a on odysiel do viedne na 3mesiace co som ho vobec nevidela tak som bola velmi nestastna sadla pred internet na azet a nasla si tam jedneho chlapa sktorym som sa aj stretla a bolo aj viac..potom sa vratil priatel a citim toto od vtedy stale ze ma nepritahuje vzdy myslim na toho druheho je to fakt na nervy...........

rocka

ahoj teaa.moj nazor je ze by ste sa o tom mali porozpravat, a hlavne mu povedz o co ide. mozno si k nemu chladna a on vobec netusi preco. skus mu to normalne vysvetlit, pozhovarajte sa a... moja rada by bola ist niekam na spolocny vikend. nenutene. proste ist, vypnut tie male krabicky ktore volame mobil, a byt len s nim. mozno to nejak znovu zacne klapat.
ja som mala podobnu skusenost, pubertiacky rozum, a rozhodovala som sa. tak som mu to samozrejme povedala, vyplakala sa. potom som zistila ze chcem fakt len jeho, a sme este vzdy spolu, a vela krat sa mu ospravednujem za to ze som ho chcela nechat, lebo ma to stve.
takze len chladnu hlavu, a chod na to pomalicky.

ivcaaa

Vies chemia prestava fungovat vyprchala ta prvotna zalezitost ktorej sa hovori aj zamilovanost a prechadza to do lasky... do tej manzelskej lasky ktorej hovoris spolocne byvanie - zivot s druhym a zvyk- zvykla si si na neho a to sa ti prestava pacit hladas tu chémiu ktora vyprchala u tvojho partnera u niekoho ineho, bohuzial to odlucenie sexualne bolo natolko dlhe ze tvoje vzorce sa vypocitali chybne - vsetko je matematika aj laska, to je udel kazdeho... niektory su spriazneny a osudovy tí prezivaju zamilovanost s laskou cely zivot. ty nie si ten prípad. Tvojím udelom je zvyk. A ked to nechces dopustit ty sama vies najlepsie co by si mala urobit. Ci hrat na istotu alebo sa vrhnut bezhlavo do niecoho noveho a mozno popripade narazit na mur. vela stastia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.