Partner ma prestal priťahovať

Príspevok v téme: Partner ma prestal priťahovať
teaa

Ahojte, mám obrovský problém... Žijeme s partnerom spolu dva roky, zo začiatku sme sa hrozne priťahovali, vrhali sme sa na seba. Potom sme mali dosť dlhé obdobie bez sexu (nechcem rozoberať dôvody, súvisí s partnerovým zdravím),tak ja som čakala, kým sa všetko vyrieši v jeho hlave a začneme sa opäť bozkávať, hladkať, milovať. LENŽE... medzitým som sa zaľúbila do muža, ktorý je neskutočne nežný, neskutočne ma priťahuje, sústavne myslím na milovanie s ním, na jeho dotyky. Nemilovali sme sa spolu, lebo sa to snažíme držať v hraniciach, ale neviem... A môj partner sa zrazu prebral k životu a dranká do mňa... LENŽE prestal ma priťahovať... ja som z toho na nervy... tak strašne dlho mi chýbali dotyky a bozky, že som si na to našla niekoho iného, ale viem, že chcem žiť len a len s týmto partnerom, ktorého mám. No ale priťahuje ma ten druhý. Keď ma môj priateľ bozkáva, je mi to nielen divné, ale aj nepríjemné... dotýka sa ma a ja nie som vôôôôbec vzrušená, vždy to nejako skončím, aby nedošlo ku sexu, lebo mi to je celé hrozne nepríjemné. Ale ja ho milujem a chcem s ním žiť... Mám 28 rokov, aby bolo jasné, že nie som násťročná. Nechápem, čo sa deje... som z toho na nervy... Skúste niečo poradiť, či ste niečo také zažili, len ma prosím nesúďte, kým ste nazažili to, čo ja

rodrigez

No proste si sa zalubila do toho druheho. Tento sa ti po tej dobe zhnusil. Tak dlho si cakala na nieco, az si si to nasla inde a od tohto je ti to uz neprijemne. Je to podvedoma reakcia na obdobie, v ktorom si sa trapila. Teraz vidis len to nove. Mam takeho kamarata, on by sexoval stale, len s jeho priatelkov nie. Proste ho prestala pritahovat. Tak dlho od nej chcel "iny" sex (nie len misionar), az ho nasiel inde. S priatelkov chce byt, mulije ju, akurat uz skor ako sestru. Ak ona chce, tak sa max. na silu hecne. Problem je v tom, ze toto uz asi neprejde, mozno by som navrhoval navstivit sexuologa...

angel_1602

ahoj:))..potešila som sa keď som si prečítala tvoj príspevok, pretože aj ja mám podobný problém...mám priateľa s ktorým chodím 6 rokov a teraz som sa začala stretávať s jedným úžasným chalanom a v jednom kuse naňho myslím,hrozne ma priťahuje. môj priateľ ma neprestal úplne priťahovať ale s tým druhým je to oveľa oveľa krajšie. no zároveň viem, že život s mojím priateľom by bol pre mňa lepšou voľbou..ale ako sa rozhodnúť, čo to vlastne je za cit, ktorý prechovávam k tomu druhému, sama sebe nerozumiem..

barbinka

podľa mňa nie je do neho zamilovaná. len ju priťahuje a to nie je láska. mala by si toho druhého odkpopnúť, lebo prídeš o človeka, ktorý ťa naozaj miluje a môžeš o to prísť. zahrávaš sa.