Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroid

Príspevok v téme: Hemoroid
swifter

Mám takú otázku, čítal som si viacero príznakov hemoroidov, ale nie som si istý...

Pri sprchovaní som zistil, že mám okolo ritného otvoru takú malú hrcku.

Spozoroval som to pred 3 dnami a nemozem ist ani na zachod vykonat potrebu. A na zaciatku ritneho otvoru nieco citim ako by tam bolo... Neviete ci ide o hemoroid, alebo nie?
Lebo v priznakoch bola trebarz krvava stolica co ja nemam. Nemam totisto ziadnu :).

lenka22

nemusia to mat len starsi ludia, ved ja som to mala ako 21 rocna... je pravda ze nemusis ist k lekarovi, lebo v lekarni ti vedia poradit aj nieco bez receptu... ved uvidis co ti ako pomoze

jajka

ahoj, neusíš ísť ani k doktorovi,skoč do lekárne, kúp si mastičku Mastu S, používaj zo tri dni. Ked ti to zmizne, si ok, ked nie, potom skoč ku doktorovi.Mne to väčšinou zmizne do troch dní.

lenka22

moze to byt zacinajuci hemoroid, zajdi k lekarovi predpise ti na to mast, ktora zabere asi po dvoch dnoch... a pohoda, nestresuj, pre lekarov je to bezna vec

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroid - Fórum - ZDRAVIE.sk