HPV a Indonal

Príspevok v téme: HPV a Indonal
zuzi

KOčky čaute..máte niektorá skúsenosti s užívaním INDONALU??? Vraj je účinný pri HPV vírusoch a displáziach atd...začala som ho užívať, užívam už 3-týždne, ale objavili sa mi na hrudníku a chrbte nejaké vyrážky..neviem, či to nemôže byť niejaká neskorá reakcia na INDONAL...môžem ho kľudne užívať ďalej?? -vraj je to prírodne a nemá to nič spoločné s norm.hormónamy...lebo antikoncepciu ja brať nemôžem...pekný dník..papapa

RNG

ale suhlasim s tebou, ze tvrdenie, ze to posobi proti virusom hpv je falosne. Ale posobi to proti vyvoju rakovinnych buniek, dokonca to potlaca ich celkove mnozstvo, takze sa pouziva aj oko sucast liecby roznych rakovin.

RNG

zasveteny, "klinicky ucinne" znamena ze sa jedna o lekarov, ktory tieto ucinky pozorovali na stovkach ci tisicoch pacientov.
A liek Indonal je schvaleny ako liecivo prislusnymi autoritami(lekarmi) takze sa v ziadnom pripade nejedna len o reklamu vyrobcu.
O potlacani rakovin vytazkami z kapustovin su stovky odbornych sprav v lekarskej literature, takze o tom nie je ziadna pochybnost.
Zasveteny, vyvol si ine meno, toto ti nijak nesedi, aspon podla tvojej informovanosti v tomto pripade.

zasvateny

Ludia bozi, co vam uz vsezkym naozaj tak trochu svitori vo vezi? ved je to extrakt z kapustovych rastlin, ktoreho ucinok nikto nikdy nijako vedecky nepotvrdzoval a ani nepotvrdil - tak ako pri inych liekoch, ktore sa predpisuju a su oficialne registrovane. Keby to bolo take ucinne, myslite, ze by na to este nikto na svete neprisiel, ze sa to musi registrovat a oficialne pouzivat, a nie len na reklamne odporucania? Nie je Vam podozrive aj to, ze je ucinny temer na vsetko - alebo aspon choroby, ktore maju diametralne odlisnu pricinu a vyvoj?
Ale suhlasim, len vsetci kupujte jednu krabicu za 700 Sk - potrebujete aspon 3x1 tbl (podla navodu) - 2-3 mesiace - to je na mesuiac 2, na 2 mesiace asopon 4 krabice, na 3 mesiace 6. 6 x 700 Sk.- no pekne - skoda, ze Indonal nevyrabam ja.
Zasvateny.

silviia

myslim ze na nejake minimalne 2 percenta ludi INDONAL neucinkuje a to na tych ,co maju mutaciu cytochromu P450 /ktory myslim inhibuje pecenove enzymy/ da sa to vysetrtit asi z krvi-ci ta mutacia je alebo nieje pritomna uz pred uzivanim indonalu-skor nez vyhodite peniaze. mali by to robit aj priamo vo firme/alebo si dajte odber u lekara vysetrit

RNG

Svetlana, Indonal(I3C a tiez DIM) je klinicky ucinny len proti tvoreniu displazii, tiez spomaluje vznik a sirenie rakovin, nic viac.
Na virusy su antiviralne
(dole spomenute)
na cysty enzymi a jod.

svetlana6

ahojte. ja sice nemam HPV ale za to skusenost s Indonalom. zacala som ho brat, ked mi po druhykrat zistili cystu na vajecniku. k tomu mam nejaku poruchu cyklu, pridal sa PMS, no citila som sa naozaj zle. a tak som to skusila s Indonalom. brala som 2 tablety denne, po dobu 3 mesiacov!! tak si asi viete predstavit, kolko takato liecba stala! vysledok- NULOVY!!! cysta sa sice o nejaky cm zmensila, ale nezmizla. pocula som aj nejake odporucanie, ze niekomu to pomohlo a cysta zmizla, ale osobne si myslim, ze tieto zeny mali proste stastie a cysty sa same vstrebali len tak a nie vdaka uzivaniu Indonalu. ked som mala cystu prvykrat mala nejakych 9 cm a zmizla do 2 mesiacov (bez Indonalu). teraz som mala cystu asi 3,5 cm a nezmizla ani po 3mesacnom uzivani Indonalu. nezabral ani na PMS (bolestive prsniky...)-to ale neskorsie vyriesil Duphaston. teraz ho uz neberiem, citim sa dobre. ale rozhodne Indonal nikomu neodporucam, hoci negativne ucinky urcite nema, pozitivnych je ale malo (pripadne ziadne), a tak vysledkom u mna bolo akurat o niekolko tisic v penazenke menej.

jane84

ahojte. dnes som si kupila indonal tiez som mala zle výsledky aj po dvoch opakovaniach po pol roku este musim vyskusat indonal. zaberá to ? poradte mi citala som tu vase názory. no dúfam ze mne to pomoze. co ked nie niekto uz bol na tom zákroku co vyrezávaju tu cast ?

RNG

anie. ani jeden zo spomenutych nie je priamo proti virusom silne ucinny. Skus chaparal, pripadne aj astragalus a aloe vera naraz.

anie

Ahojte,ja som vyuzivala asi 6 baleni INDONALU a mozem povedat, ze v mojom pripade vobec neucinkoval.Asi patrim k tym, co su voci nemu imunni.Okrem neho som dlhodobo uzivala aj Isoprinosine, Golden Yaccu, skusala aom cajovnikovy olej, Wartec krem na kondylomy, phpdofilin aj odstranovanie kondylomov laserom...vsetko zatial bezuspesne...

evellina

RNG..no to je dost zle,ja si vzdy myslim ze mam len nejaky zapal,ale asi to tak nebude..velmi sa bojim,dnes mi lekar zopakoval nejake dalsie cytostery-teda bolo ich dost,a teraz cakam na vysledky a je to strasne...ale podla toho co ste mi pisali,tak mam nadej,ze moj imunitny system to este moze napravit???..ja som pred rokom mala salmonelu a virus som mala dlho v tele,pol roka..tak si myslim,ze moja imunita je asi oslabena..velmi sa bojim a neviem si predstavit,ze mi lekar povie nieco zle..ale musim byt silna a mysliet ze to bude dobre,snad to pomoze mojmu telu a hlavne mojej imunite...chcem sa vam este raz podakovat za podrobne informacie,toto tu je super stranka,naozaj velmi ste mi pomohli,tak si este dokupim tie vitaminy a uvidim ake budem mat vysledky...dakujem velmi pekne...