Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ikterus žlta farbenie poožky

bojimsa

už som si to objednal akurat lipocika kyselinha dojde pozajtra tak..sa chcem este naposledy opytať. že objednal som si lenže maju len 200mg selen čiže môžem dve tabletky denne zjesť aby bolo podla protokolu dr.B.400mg? a silimarin tiež neviem či 900vka to je...

bojimsa

takže to môžem brať tak že: RANO-sylimarin
alfa lipoicka kyselina
selen/potom naobed tiež a večer tiež to iste??....alebo si to myslel tak že rano sylimarin naobed lipoicku kys. a včečer selen...a za aky čas to budu mať v tvojej predajni?

RNG

bojim sa opakujem protokol dr Berksona:
900 mg sylimarin(milk thistle extract)
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen
Rozdel si to zhruba na 3 davky pocas dna.Pytaj si jednotlive, nepredavaju to ako protokol v jednej sade.

bojima

a musi to byť čaj? alebo aj v tabletach? a čo presne obsahuje ten protokol dr berkinsona. silimarin to viem a dalej lebo v tvojom obhode mi nevedeli povedať. a za aky čas to bude už v tvojej predajni

RNG

zlcnik sa cisti cajom z byliny chanca piedra. ! lyzica do pol litra vody, povarir nechat odstat cez noc, zliat, nefiltrovat, ochutit a pit pocas dna.Tento caj je velmi uspesny na cistenie(odstranenie)mocovych kamenov a ciastocne aj zlcovych. O ostatok sa postara protokol dr Berksona.
Betavital je pomerne slaby enzym. Ja tam mam ovela silnejsie, Betain HCl, Pancreatine a Multi Enzyme, Tiez bromelain.
Cardumax obsahuje trosticku sylimarinu, vyrobca ani nespecifikuje kolko ale cela odporucena davka je menej nez desatina toho, co je v protokole dr Berksona.
Detoxi je tak isto slaby alkoholicky vytazok z 15 bylin, jedina ucinna je spomenuta phylantus nirrurri=chanca piedra. Ale v 2x10 kvapiek toho nie je dokopy nic. Takze zbytocne vyhodene peniaze.Alkoholicke vyrazky sa robia 4:1, tj 4 diely alkoholu, jeden diel byliny. 20 kvapiek=1 gram je teda 200 mg bylin. Ja odporucam z chancy piedra polievkovu lyzicu=7-10 gramov!
Regalen je viacmenej to iste, ako detoxin, privela bylin, ziadne uvedene aktivne latky presne specifikovane mnozstva.
Za tyzden tam mas naozajstny sylimarin(cistu aktivnu latku z ostropestreca marianskeho(Milk thistle extract) a mozes zacat klinicky ucinnu metodu cistenia a regeneracie pecene, nie nejake nejasne extrakty zmesy byliniek bez uvedenia mnozstva ucinnych latok a aj to v len nepatrnych mnozstvach.

bojimsa

teraz som pozeral po internete nejake produkty dokym si objednam z tvojho obchodu..zatial potrebujem niečo do seba dať ale nevem čo. tak skus mi ztychto produktov poradiť prosim 1BETAVITAL 2CARDUMAX 3DETOXIN 4REGALEN čo by bolo najlepšie..potrebujem nie len pečen zregenerovať ale aj žlčník!!!....a aj cely org.

bojimsa

a zapal pečene a ikterus to môže byť z toho a zapal sa da vyliečiť božeee neviem čo mam robiť. ani v doplnkoch rng..nemaju teraz protokol dr berkinsona. a neviem ..môžem si zatial kupiť denoxinal?? pomože to aspon trocha?

RNG

inac prehepaticka zltacka je sprevadzana vysokym mnozstvom volneho hemoglobulinu v plazme a nizkym poctom cervenych krviniek.
Je to dosledok predcasneho rozpadu cervenych krviniek a tym zvysenim hemoglobulinu v plazme, ktory sa pomocou makrofagov, oxidacie a enzymov meni na bilirubin(zlte farbivo). Zriedkavejsie sa bilirubin moze vytvarat aj z inych zdrojov hemy, ako nedokonaly rozpad cervenych krviniek po skonceni zivotnosti(erytropoiesis) alebo zo svalovych myoglobinov a cytochromovych enzymov.
.....
Preto skor ako sa rozhodnes, ako postupovat, musis vediet, co je zdroj tvojeho extra bilirubinu a kombinacia rozboru krvi, mocu a farba stolice by to mali jasne povedat.
....
Ak si chces aj bez vedomosti, co je vlastne pricina precistit pecen a regenerovat ju(to sa zide kazdemu, hlavne ked mas podozrenie, ze si si ju poskodil) tak to skus protokol dr Berksona na 3-4 tyzdne.Ja to robim 2 x do roka najmenej, ba i viac, lebo som cukrovkar a ten protokol pomaha aj na pankreas.
Odporucil by som ti brat zaroven kazdodenne lyzicu psylia, ktore do seba nasiakne zlc s produktom oxidacie bilirubinu, urobiligenu ktory sa potom nereabsorbuje v crevach, co znizuje celkove mnozstvo bilirubinu v tele.
Tiez by som ti odporucil brat probiotika s jablkom na noc, lebo niektore z probiotik rozkladaju urobilingen na vodorozpustnu formu, ktora sa potom dostava s mocom a stolicou prec z tela, co tiez znizuje hladinu bilirubinu v tele.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ikterus žlta farbenie poožky - Fórum - ZDRAVIE.sk