Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

getusa

Maria nechcela som to tu pisat ale kto umi, ten umi.... ja chodim na velku hned rano po tom ako vstanem, potom dam sprchu a cez den sa malokedy stane ze idem zase na velku, to by ma srajda musela chytit :-))

xy...

Najpohodlnejšie sú iba tie so šnúrkou, iba pri tých sa dá povedať, že sú pohodlné a že neviem o tom že ích mám...

poliewoocka

Tanga ano, teda v lete pod take oblecko, ktore bez toho nejde..ja mam najradsej tie, ktore maju vzadu len taku snurku a vpredu su sirsie. Neznasam tie, co su vpredu uzke a zarezavaju sa tam:/ ale v zime a pod rifle nemusim, radsej mam boxerkove a bedrove nohavicky. A ina kategoria su samozrejme francuzske:) tie su asi naj kompromisom-sexi a zaroven zdrave pradlo. Tanga mozu sposobovat hemoroidy, ale aj ine mykozy, pokozka je drazdena. Treba dbat na vyber materialu a strihu..ziadna cinska umelina, radsej viac bavlny, aby mohla pokozka aj dychat. Tanga a tampony boli, su a budu, netreba ich zavrhovat, treba sa naucit spravneho vyberu a pouzivania:)

[zruseny12]

tak sa smeju len svojej hluposti...ja som to citala a to bol odbornik...ktory sa v tom vyzna...a jedna prihoda...moja kamoska si ich kupila ked este boli novota a to pred mozno 16-stimi rokmi a po tyzdni noseni nemohla ani chodit tak sa jej odrel zadok...tak asi tak....a o tom ani po tom ze na nohavickach sa stale nieco zachyti,ani nalepsie obrusky nepomozu tak dobre ako poriadna sprcha...