Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

getusa

Nebolo ti ich luto:-) Podla mna sa to da vyprat, popr. zehlenim dezinfikovat a v kombinacii s intimnymi vreckovkami je to o. k. Ale jasne ze je na kazdej z nas co si zvoli, ja by som sa nevedela vratit k bombardakom :-)) Tie mikozy som mala z HAK, teraz som vylucila sladkosti, bielu muku aj HAK a vobec sa mi to nevracia, takze treba to riesit komplexne.

ôôô

no ja neviem ale ja tangace nemusim dakedy som ich nosila ale mala som zapaly atd. tak som prestala a teraz nemozem vobec ten pocit ze sa mi zarezu do...neznesiem hrozne

aaave

preboha ved existuje mnoho iných druhov nohavičiek a nemusia to byt len bombardáky.ja neznášam tanga -su nepohodlne a naviac aj nebezpečné práve z nich totiž vznikajú mnohé vaginálne ochorenia lebo ten prúžok čo máte zastrčený v zadku sa pri chôdzy posúva do pošvi.

usiko

no, ja som nosila tangace stale, ale potom som zistila, ze tie mYkozy mavam z toho, aj ked som sa snazila dodrziavat hygienu...a este som si tu precitala prispevok jedneho chlapa, ze pocul, ze na tangacoch zostavaju vykaly, a tak mu tu ludia ospisovali, ze je to pravda...pomyslela som si na tie fekalne bakterie a vsetky tangace som vyhodila.....nikdy viac....

getusa

Aj tie fekalne bakterie mozu sposobit zapaly, ja mavam mykozy skor z inych dovodov. Naucila som sa pri tangacoch pouzit intimne vlhcene obrusky po velkej, ked sa da osprchovat zdola, uprednostnujkem sprchu samozrejme. Minule som si chcela dat normalne gatky na spanie a cudujte sa, nenasla som ani jedny, tak som si musela dokupit.

[zruseny12]

mariettka,tak to si na omyle,len, ze zo zlej hygieny...predstav si ze si v skole,a ides na velku potrebu,mas tam sprchu?a ked nie je hygiena kde sa ti votrie zle utreta prdelka?do nohaviciek a ked prides domov je kolko hodin...a za tu dobu sa ti dostane z nohaviciak do predu infekcia...lebo tanga sa ti hybu hore dole ako chodis...porozmyslaj trochu nad tym...

kostlivec

:) mykoza a hygiena?? hahaha. mykoza ma pricinu v inych veciach: antibiotika, imunita, zle stravovanie, antikoncepcia atd. a napomaha jej ak sa nosia uzke nohavice s tangami. praveze prilisna hygiena moze sposobyt mykozu. ale spat k tangam. je to sila zvyku, ale existuju aj ine sexi nohavicky a nemusia to byt tangove.

mariettka

tanga su fain, nosim ich ked mozem, si ich dam, je to sila zvyku, mne sa to páči a nebojím sa infekcii, treba dobru hygienu a všetko je ok, mykozy su zo zlej hygieny, a nie z typu nohavičiek - i ke duznávam že aj to je príčina - ale prvý počiatok príčiny je v hygiene.

kreda

ja tangáče nemusím ani ich nenosím ja mám rada klasiku alebo tak pekne užšie vyrezávané nohavičky samozrejme bavlnené a kvalitné neviem či som nemodrená ale dobre sa v nich cítim a meniť to nemienim a žiadne choroby našťastie som nemala:)