preco je zivot taky nespravodlivy?

Príspevok v téme: preco je zivot taky nespravodlivy?
smutnucka123

nezamyslate sa niekedy nad tym, preco je zivot taky nespravodlivy? odjakziva maju muzi viac ako zeny, vyssie platy...a vo vztahu (to mi asi vacsina zien da za pravdu) zena nesmie/muz moze...nieco mi zakaze a on sam robi to iste....a tvrdi ze nie...preco muzi nechapu zeny vo vela veciach? preco v rodine to tak je, ze syn ma dovolene viac ako dcera?? naozaj sa tak da zit? hm, vraj sa tak treba naucit zit, ale preco??? preco to tak je?

kakaove mliecko

Hah, smutnucka...suhlasim s tebou...mna stve aj to, ze zeny maju kramy kazdy mesiac (otrava neuveritelna!) a chlapi nic, fuuu! Tehotenstvo je zas 9 mesiacov na zene a este aj porod...chlap si na tebe akurat len spravi dobre...obsadzuju veduce pozicie, kedze zena je ta, ktora sa zvykne zvacsa starat o deti a nehrozi odchod...navyse dnes su zeny zarabajuce bytosti, tak ako muzi, no napriek tomu je vsetka domaca praca zvycajne na zene! Pfff....takisto makas, cely den preseries v robote, a este dojdi domov, staraj sa o deti, a o domacnost...to je mi zivot...chcem vyhrat na lote!

prepadovka

ja s tým teda tiež nesúhlasím, máš pravdu, že je to nespravodlivé. Som toho názoru, že aj keď moja matka nevie robiť nič iné, iba robiť v robote a upratovať doma, ja taká nebudem! Aj svojho priateľa na to pomaly pripravujem. Nech si nemyslí, že bude mať doma full servis bez námahy a ja ho budem obskakovať. Asi záleží na tom, aké si človek na začiatku stanoví pravidlá...

fraisee

bud to budes trpiet alebo najdes ineho. alebo mu to jednocucho vysvelis kde je pointa a ak to nepochopi, tak sa budes musiet s tym zmierit. ja takeho chlapa nemam, ani by som takeho nechcela. ale je jasen ze ta to hrozne stve tak si to s nim vyjasni, inac ta na stare kolena pri nom trafi slak a moze byt neviem aky dobry.

aduliena

Naozaj to nie je jednoduché. Ani nájsť takého dokonalého chlapa nie je jednoduché. Mne to strašne prekáža to večné obskakovanie. U nás v rodine chlapi ani nevedia, čo je to umyť riad, upratať zo stola a tak....hrozne ma to vytáča...tiež si pripadám ako slúžka....

smutnucka123

a co potom ked si zena najde takeho muza, ktory je vo vsetkom ostatnom uzasny, len teto veci o ktorych sa bavime, nechape??? (asi ako vacsina muzov...)

fraisee

nemyslim si, ze je to az take strasne, nemusis ho obskakovat ako sluzka, treba si vybrat spravneho chlapa a nie bula z hory, ktory ani nevie, ze existuje pojem kuchyna.
oni su jednoduche zvieratka, preto zenam nechapu.

smutnucka123

naozaj ma to niekedy prestava bavit....baby, ako to dokazete vydrzat cely zivot???aky je vlastne zmysel zivota? robit, robit zarabat peniaze, upratovat, starat sa o muza, o deti...a chlap ,,fyzicky pracuje´´ tak sa musi vecer pri telke zrelaxovat s pivom v ruke....o com to je????

aduliena

Nie každá žena ide na materskú a čo potom? Aj tak musí na muža robiť, obskakovať ho ako slúžka....naozaj je to nespravodlivé...