zivot bez priatelov?

Príspevok v téme: zivot bez priatelov?
crazzzy

ahojte!
zaujimalo by ma kolko mate priatelov, a ci mate nejaku stalu partiu.
ja som hrozne nestastna, pretoze toto mi chyba. nie som nespolocenska, ani neprijemna, praveze som celkom sympaticka, pekna, vesela a pod.. ale neviem, mam sice par kamaratok, ale nemam stálu partiu s ktorou by som chodievala von a tak.... tych par kamošiek, to su vsetko take na obcasne kavicky alebo tak, ale nie je to ono. mozno je to tym ze nebyvam v meste a preto nemam tolko prilezitosti. ked visim napr tie panelakove deti, ludi, tam ma kazdy aj 50 znamych a kamosov. som z toho smutná.
mam priatela, a on je presný opak. pozna cele mesto, moze ist von sam a v kazdom pube stretne kopu znamych,, mna to frustruje, neviem, co mam robit.

kayla

Crazzzy, fakt? Ja chodim do NR externe, je to hodinka cesty autom kde byvam normalne, lol. A jasne! Mozes mi napisat na kaylita@centrum.sk

crazzzy

ved snad sa tu este niekedy stretneme a popiseme :-P
a no a co, vybehni aj s bratom, aspon sa mozes citit istejsie :))

samoska

este som tu ale uz idem, ja som z vychodu:))))), normalne som sa s vami tu pobavila, naozaj som necakala taketo porozumenie, :) popripade ked mi mama povie ved zavolaj tej a tej, no tak uz len ona moze vediet kto kde a s kym..:)) ja mam brata vidis crazzzy este si na tom celkom dobre ak mas priatela a sestru, moj brat ma strasne vela priatelov od decak az po 50tnikov, ale co sa mu mam pchat do partie aj ked ma maju radi a vzdy ma chcu volat len akosi brat si dava odstup ze moju sestru nechajte na pokoji mozno ma chrani len :)) tak dievcata idem ja z ozaj,,

crazzzy

samoska, efe- ahojte:)
kayla tu este je? daj mi mail, mozme pokecat niekedy ak chces:)
no a este k tomu mestu- ja som par krat bola sama na kave a bolo to zvlastne:D musela som na nieco cakat dbve hodinky tak som sla. ale radsej som si vzala knizku, ale väcsinou som len tak pozorovala okolie, a nebola som sama sama hehe