Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivot bez priatelov?

Príspevok v téme: zivot bez priatelov?
crazzzy

ahojte!
zaujimalo by ma kolko mate priatelov, a ci mate nejaku stalu partiu.
ja som hrozne nestastna, pretoze toto mi chyba. nie som nespolocenska, ani neprijemna, praveze som celkom sympaticka, pekna, vesela a pod.. ale neviem, mam sice par kamaratok, ale nemam stálu partiu s ktorou by som chodievala von a tak.... tych par kamošiek, to su vsetko take na obcasne kavicky alebo tak, ale nie je to ono. mozno je to tym ze nebyvam v meste a preto nemam tolko prilezitosti. ked visim napr tie panelakove deti, ludi, tam ma kazdy aj 50 znamych a kamosov. som z toho smutná.
mam priatela, a on je presný opak. pozna cele mesto, moze ist von sam a v kazdom pube stretne kopu znamych,, mna to frustruje, neviem, co mam robit.

kayla

Crazzzy...ja by som ti iste na to odpisala, lol :D...mimochodom z ktorej casti slovenska si?:D...
A ty Samoska??? Ale tusim ona uz zdrhla spat...:-p

efe

Ja zbožňujem chodiť sama do mesta. Milujem to, žiadne obmedzenia a prispôsobovanie sa. Zoberiem si auto a flákam sa do večera. Obehám všetky obchody, idem sama na kávu. Paráda. Dokonca som už bola sama aj v kine. Ale to mi až tak nešmakovalo. Ale byť sama v meste milujem. Držím palce pri hľadaní priateľov. Dobrú noc.

crazzzy

kayla
no sranda, mozno to raz skusim, s nejakym inym nickom radsej, ze ake budu reakcie :D ale zas nemozes vediet, mozno je tam par dievcat co su na tom podobne...

crazzzy

suhlasim s tym ze "beriem to co pride" hehe pretoze tiez som rada ked ma raz za cas niekto zavolá, tak idem, aspon utuzit kotnakt:) a potom sa ma este mama spýta " s tamtou si rozumies" ? noa? co ine mi ostava...:/ mam radsj sediet doma?

kayla

keb som zacala na pokeci vypisovat ze ci pokeca baba, alebo ze hladam kamaratku, vyznelo by to akurat blbo.

VIES ZE PRESNE O TOMTO SOM ROZMYSLALA PRED PAR DNAMI??? ESTE AJ MAME SOM TO HOVORILA, ZE CO MAM IST HORE NA POKEC A NAPISAT TAM ZE SI HLADAM KAMOSKU??? ESTE SI NIECO POMYSLIA OD VECI :D

crazzzy

a inak, ked mam ist ja niekam sama, som z toho nestastna,,, ja neviem preco ale hrozim sa toho. ked mam ist sama nakupit, alebo do mesta... vzdy vytiahnem pritela alebo sestru. neznasam chodit sama po meste. vtedy akoby som si to vic uvedomovala ze som taka sama a trapi ma to este viac.:(

samoska

asi je to tak dane, ze ak sa priatelia roztrusia, vzdy musi niekto ostat sam, ale ani ja nechcem byt sama, a co je problem este aj by kamarati boli, ale je to nejednotna partia a ja som potom kade tade s kazdym a na potrhanie, a zase pride obdobie kedy nemam nikoho, vzdy sa strasne potesim ked mi niekto zavola ci neidem von, no a ja nikdy neodmietnem a potom si pripadam ako idiot ze co mi pride do cesty to hned beriem, ale co mam robit ked som rada aj za to ze si mozem vybehnut aspon raz za cas..tak vam drzim palec nech sa nam teda podari najst si tych spravnych priatelov...papa

kayla

Samoska! Presne tak! Aj moja mama stale do mna hudie! co nejdes sem a tam, blabla s kamaratkami??? A tiez jej na to obcas hefnem ze a s ktorou?? Vsak uz tu pomaly ani nikto nie je koho poznam, vrrr! A potom mi zacne ze chod von a zoznam sa, ved si komunikativna...ty kokso...vylozim na seba tabulu ze "hladam nove kamaratky/kamaratov...volajte na xxx "...alebo si zoberiem megafon a budem don hlasat nie??? OMG...
Samoska, to naozaj nie je o tom ci sme cudacky alebo nie :-p...neboj sa ze nie sme, len mame akusi smolu, alebo jednoducho neviem ako na to :-p...
Ja som naozaj komunikativn, a tak zdravo strelena, a este aj celkom fesanda, si nemyslite ze nejaka flegma, to naozaj nie, nemam byt preco! ale proste naozaj zaujmem v pozitivnom zmysle slova...takze o tychto veciach to naozaj nie je, len to tym chcem povedat.

crazzzy

nno baby ale ja som vazne necakala ze tu vobec niekoho stretnem ako vy.. a som rada, teda nie ze ste osamele alebo co, ale ze aspon takto mozme pokecat o podobnych trapeniach..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zivot bez priatelov? - Fórum - ZDRAVIE.sk